Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Echtheid HTC Desire te controleren? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1829210)

Liesa 15-03-2011 13:16

Echtheid HTC Desire te controleren?
 
Hallo,

Ik heb de mogelijkheid om een HTC Desire over te kopen. De verkoper geeft aan deze nieuw te hebben gekregen bij een verlenging van het abonnement, maar deze niet gaat gebruiken en daarom doorverkoopt.

Maar hoe kan ik wanneer ik ga kijken, achterhalen dat deze telefoon nieuw en 100% echt is?

Bedankt!

Sabir 15-03-2011 15:43

Je moet vragen of je kan langskomen om het toestel te bestuderen. Zoek wat plaatjes op op het internet van de telefoon en de verpakking etc, en print deze uit. Als je dan bij die gast langsgaat moet je die vergelijken met het toestel.

olha1 15-03-2011 16:56

iedereen heeft wel een vriend die er vanaf weet of er eentje heeft...
waarom vraag je niet als iemand die het zeker kan weten met je meekomt?

voor de rest kijk gewoon als hij stevig is en kijk op youtube een filmpje of twee die je er over vertellen dan ben je al een grote stap verder ;)

Liesa 15-03-2011 21:11

Bedankt voor de reacties. Ik heb zojuist maar een nieuwe besteld. Voor die 100 euro extra alleen maar zekerheid ivm de garantie etc..


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.