![]() |
Hoeveel verdien jij?
Er bestaat al een topic over hoeveel geld je hebt. Ik ben wel eens benieuwd naar hoeveel je verdiend. Inkomen uit arbeid dus. Het internet is toch anoniem. Dus hoeveel verdien jij per maand en wat moet je daarvoor doen? Wat is je leeftijd?
TS: 2700 bruto; 2000 netto. inclusief vakantiegeld en andere toeslagen. Ik ben operator en werk op onregelmatige tijden. 32 uur per week. Elke 5 weken heb ik wel op EEN tijdstip gewerkt. 's ochtends, 's middags 's avonds of 's nachts het maakt mij niet uit. Leeftijd: zie avatar. |
Dat verschilt een beetje per maand, ben zzp'er in de zorg, verdien 13,50 per uur, maar wat ik daar schoon aan overhoudt dat weet ik dus niet... Of njaa, geen zin om het te gaan berekenen;) Mijn reiskosten kan ik van de belasting aftrekken, daarnaast werk ik ook maar 20 uur per week dus betaal sowieso niet denderend veel belasting, maar houd altijd netjes 1/3e apart van mijn loon. En word maar 1x per jaar opgeroepen om aangifte te doen...
Wat ik op mijn rekening gestort krijg is laatste tijd meestal 1078,- maar als ik klantje meer/minder heb, of zelf ziek ben of wat dan ook, dan veranderd dat dus. |
voor 40uur stage per week, krijg ik 300euro.
|
Zo'n €1400,- netto, maar ik werk niet fulltime.
|
Momenteel nog zo'n 1350 euro netto, binnenkort op commissie hopelijk een veelvoud. (y)
|
Ik verdien met mijn bijbaantje zo rond de 200 euro per maand
|
Ik verdiende voordat ik een vast contract kreeg (daarvan heb ik nog geen loon) zo ongeveer 200 euro per week, dus plusminus 800 euro per maand.
Maar goed, ik krijg nu echt... 20 cent meer ofzo :') dus het gaat vast ietsjes omhoog. Ik werk trouwens wel fulltime, 40 uur per week. |
tussen de 200 en 350 euro per week. Hangt er vanaf hoeveel werk ik krijg, hoe vaak ik beschikbaar ben en of ik weekenden/feestdagen mee pak.
|
Ik verdien netto €2069,- per maand als netwerkbeheerder bij een middelbare school. Daar komt de aankomende twee jaar nog ongeveer €100,- netto bij. Enkele keren per maand klus ik (wit) bij en daar vraag ik netto €50,- per uur voor.
|
Citaat:
|
Ik werk 36 uur per week in de zorg en verdien 2145 euro bruto, 1510 euro netto per maand. Dat is exclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering.
|
Citaat:
Ik dacht dat dat altijd zo'n 2700 bruto was; maarja kan er ook naast zitten. Misschien is het bruto wel meer Ik krijg inderdaad wat toeslagen zoals shifttoeslag. Bovendien rekening zit in die 2000 netto ook woon-werkverkeer toeslag in. Die is wel belasting vrij mee ik. |
Citaat:
Zelf krijg ik alleen stufi en zorgtoeslag. Ongeveer 150 euro per maand. |
Citaat:
Also, 5,22/uur. |
Bruto 2988,00 per maand, netto 1899,19 per maand. Daarbij komt onregelmatigheidstoeslag, netto is dat gemiddeld zo'n 100-150 per maand. Ik ben 25 en werk officieel 36 uur/week (in de praktijk wat meer natuurlijk) als basisarts.
|
Netto 1800 maar dat is met onregelmatigheid, reiskosten en Defensie veb-toelage. Exclusief eindejaars en vakantiegeld. Geen ziektekostenpremie te betalen maar met de bezuinigingen ga ik er denk ik zo'n 150 tot 250 euro per maand op achteruit :'(
De hbo wordt wel nog vergoed :rolleyes: |
Citaat:
En nou voor de mensen die denken dat ik 15 ben; ik heb een 13e maand, dat is bij veel sectoren zo. |
Citaat:
|
Bruto 3450 per maand, komt nog vakantiegeld bij. Ik werk als IT system engineer bij een supermajor. 36-urige werkweek, 23 vakantiedagen.
|
Citaat:
Het gaat gewoon volgens de CAO ziekenhuizen: http://digitalecao.virtu.nl/digitale...id=4094&type=H Arts-assistenten (dat zijn artsen die wel of niet in opleiding tot specialist zijn, en werken onder begeleiding van een specialist) beginnen in aanloopschaap 65, en in principe ga je met elk jaar werkervaring een blokje omhoog. Maargoed, de meeste mensen werken niet meer dan een paar jaar als ANIOS (Arts-assistent Niet In Opleiding tot Specialist), en gaan dan een specialisatietraject volgen; dat kan bv. de 3-jarige huisartsopleiding of de verpleeghuisartsopleiding etc zijn, en dan ga je er weer tijdelijk op achteruit qua salaris; of een 6-jarige opleiding tot ziekenhuisspecialist, als AIOS, en dan blijft de ziekenhuisCAO gewoon geldig. Als je eenmaal specialist of huisarts of wat dan ook bent, zit dat weer anders natuurlijk. |
Citaat:
|
Bruto ong. 2700, netto een kleine 1900. Dit is inclusief ploegendienst toeslag, exclusief vakantiegeld, inclusief reiskostenvergoeding. Ik ga er wel een klein beetje op achteruit omdat ik vanaf 1 april niet meer 's nachts werk en dus mijn toeslag iets omlaag gaat. In het oude rooster werkte ik gemiddeld 33,9 uur per week, in het nieuwe rooster gemiddeld 38 uur per week. Wel kan ik meer ATV dagen opnemen. Die zijn vrij in te plannen omdat de werkplek altijd door moet draaien.
Ik ben 25 jaar. |
ADV ;)
|
Citaat:
ATV: arbeids Tijd verkorting Gewoon hetzelfde hoor, maar in sommige bedrijven gebruiken ze een andere term. |
Citaat:
|
Bruto zo'n 2100 euro (1500 netto), exclusief reiskosten, vakantiegeld en eindejaarsuitkering.
Contract van 23 uur p.w. Daarnaast een bijbaantje waarvan het inkomen zeer sterk wisselt per maand. |
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Maar tot zover de betweter-modus, want beide termen worden in de volksmond (en op heel veel personeelsafdelingen) als synoniemen gebruikt. :) |
Hmm. Bij ons heette het altijd ATV en toen werd het ADV en dat was toen vanwege een wettelijke regeling. Misschien dat dat alleen voor het onderwijs geldt dan.
|
€4000,- euro netto per maand -- (eigen baas)
|
Goed voor elkaar op je 18e (y)
|
*150 euro per maand door het geven van training ( 10 maand per jaar )
*100 euro per maand door het spelen van matchen ( 8 maand per jaar ) *+-50 euro per maand van het babysitten *+-50 euro per maand van het werken in het zwart ( café ) *Af en toe werk ik als vrijwilliger op festivals 350 euro per maand dus ongeveer. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:40. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.