![]() |
HBO opleiding gezocht.
Hallo,
ben nu al een tijdje op zoek naar een HBO opleiding maar ik kan het niet vinden via Google of andere sites. Alleen de Hogeschool voor Kunsten in Utrecht geeft me enigszins een beetje informatie waar ik wat aan heb. Alleen als ik het zo zou lezen betekent dat als ik bij hun eerst Fashion Design zou gaan volgen verspil ik 2 jaar, daarna kan ik bij hun pas instromen naar Fashion Communication. Want ik wil uiteindelijk als Moderedacteur/Moderedactrice aan de slag. Maar ik heb geen flauw idee waar ik gelijk HBO Fashion Communication kan gaan volgen (Als het wel zo heet, het kan ook goed zijn dat ik misschien HBO Fashion Journalism moet kiezen).. Iemand van jullie die dit weet en me verder kan en wil helpen? *O* Hier onder het stukje tekst van HKU: Fashion Design De Bachelor of Design in Fashion Design leidt je op tot modeontwerper, ontwerpstylist en modecommunicator (fotostylist, moderedacteur of prognosedesigner). Je onderzoekt en experimenteert veel en leert vanuit een idee te werken naar een passend ontwerp en product. Na het tweede studiejaar kun je kiezen voor Fashion Design of Fashion Communication. Alvast bedankt voor het lezen. |
Ik denk eerlijk gezegd dat je dan veel meer hebt een een opleiding journalistiek. Ik weet er weinig van hoor. Misschien eens wat mailtjes sturen naar moderedacteurs met de vraag wat voor een opleiding zij hebben gevolgd? Ik gok dat er meer met een journalistieke achtergrond zijn dan met een kunstacademie achtergrond!
|
Waarschijnlijk ben je dan inderdaad beter af met journalistiek. De opleidingen van de HKU staan op veel plekken heel erg negatief bekend als niet veel voorstellend. De kans is groot dat je toch niet terecht komt in exact de baan die je wilde, zeker niet vanaf het begin, dus dan kan je beter kiezen voor een solide opleiding dan iets waar buiten het kunstgebeuren schouderophalend op gereageerd zal worden.
|
Citaat:
Genoeg mensen die niet veel met kunst hebben, maar wel kunnen genieten van kunst in het algemeen, en er zeker niet de schouders over op zal halen. Maar dat is een heel ander soort discussie. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:09. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.