Azèche_oud |
13-04-2011 19:54 |
Citaat:
ExpoRules schreef:
(Bericht 31526546)
dit klopt toch niet? beslis je zelf dat 't alfgelopen is als je per ONGELUK voor een auto loopt? verder vind ik hem echt wel goed hoor
|
Je hoeft in kunst ook niet altijd dingen te zeggen die kloppen! Dat is het leuke van kunst. Je kan een verhaal schrijven waarin de hoofdpersoon steeds maar weer roept wat een ONTZETTENDE, ENORME, OVERTUIGENDE hekel hij heeft aan Tadzjieken. Je kan zelfs argumenten geven waarom alle Tadzjieken stom zijn, juist om de onzinnigheid aan te tonen. Je zou in een gedicht kunnen schrijven dat meisjes verplicht zijn aan hun ouders om elke januari hun schaamhaar in een taart te verwerken en die aan hun broertjes te voeren. Je zou een schilderij kunnen maken waarin je Stalin uitbeeldt als een geweldig, groot leider die alleen maar goede dingen heeft gedaan en erg veel van zijn moeder hield. Dat, liefje, is de grap: je hoeft niet altijd met zoveel woorden te zeggen wat je bedoelt of waar je achter staat! Leuk hè.
En ik ben benieuwd naar de onderbouwing onder je mening.
Dan, over de openingspost: ik vind het wel gewaagd, zo'n vrije vorm. :y Geen idee wat het moet voorstellen, maar dat vraag ik me van voedsel dat mijn vader heeft gemaakt ook wel eens af en dan kan het ook nog wel lekker zijn.
|