![]() |
Ontharing
Hallo,
|k heb een vraag over ontharing. Ik wil graag mijn borst haar ontharen en nu doe ik dat met een schreer mesje maar vaak na 1 / 2 dagen zijn de haartjes al weer terug. Nu zocht ik ontharings strips maar ik zou niet weten welke effectief zijn. Iemand goede effectieve ontharings strips? Of andere manieren of je haar effectief te verwijderen? |
Ik vind die van Veet wel goed werken op mijn benen. Die van het Kruidvat doen het trouwens ook, en zijn vier keer zo goedkoop, maar ze zijn wel minder goed, waardoor je heel lang bezig bent en er altijd een paar haartjes achterblijven.
|
Waarom zou je je borst uberhaupt ontharen? Lijkt me niet nodig.
|
Ik gebruikte ook die van veet (wel voor mijn oksels) omdat ik epileren eerst niet durfde, maar er blijft met strips toch nog vaak een beetje haar achter, en ook geeft het zo'n plakzooi maar ja.
En dat het tot vier weken glad zou blijven klopt ook niet hoor, twee weken volledig glad als je geluk hebt, en met dit warme weer komt het zelfs binnen een week al weer terug (onder mijn oksels dan he). |
Ja, dat ligt er een beetje aan hoe snel je haar groeit. Als je heel langzaam groeiend haar hebt kan ik me wel voorstellen dat het vier weken kan zijn.
|
en ontharingscreme? hoelang blijft het dan weg?
|
Ja ik ga volgende week weg weekje zwemmen enzo en daarvoor wil ik het ontharen.
Die van veet werken die goed voor een weekje ontharen? En ontharingscreme inderdaad werk dat goed en hoelang blijft het weg/ |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.