![]() |
SPOED! rijbewijs als legitimatie bij 21+toets hva?
Dinsdag heb ik de 21+toets.
Hiervoor heb ik mijn bewijs van betaling+kopie passport al moeten mailen. Dit heb ik gedaan en ben nu dus uitgenodigd voor de toets. MAARRRR..... met mijn domme hoofd vorige week een nieuw passport aangevraagt omdat ie 26 juni verlopen is en het oude passport op gemeentehuis afgegeven.... dinsdag moet ik mijn geldige legitimatie meenemen, (die ik dus nu niet meer heb) zouden ze accoord gaan met mijn rijbewijs???? Wie weet dit? Het gaat om hogeschool van amsterdam. groetjes. |
Officieel gezien is een rijbewijs wel een geldig legitimatiebewijs,
heb je verder geen id-pas ofzo? anders kun je t denk ik wel meenemen, |
bedankt,
ja ik dacht ook dat het geldig was, maar voor het aanvragen van de toets moest je een id kaart of passport kopie opsturen, er stond bij dat het geen rijbewijs mocht zijn.... er staat op het bewijs van deelname formulier alleen dat je een geldig legitimatie mee moet nemen, daar staat niet op dat het geen rijbewijs mag zijn.... dus tja een beetje lastig! Ik moet er ver voor rijden dus ik wil het liefst zeker weten! iemand ervaring met deze situatie? |
According to mijn moeder: Bij de meeste dingen accepteren ze een rijbewijs als legitimatie bewijs. In dit geval denk ik dat dat ook geld, omdat ze gewoon moeten weten dat jij het bent. Met een rijbewijs laat je toch gewoon zien wie je bent :P? Anders leg je gewoon even uit dat je paspoort wat je hebt ge-emaild nu bij het gemeentehuis ligt omdat je een nieuwe had aangevraagd, en mocht het echt noodzakelijk zijn dan kun je misschien een nieuwe afspraak maken, of gewoon later nog een keer je paspoort laten zien?
|
Normaal nemen ze een paspoort pas terug (of maken ze 'm ongeldig dmv een gigantische perforator) bij het gemeentehuis als je je nieuwe op hebt gehaald, helemaal omdat die oude dus nu nog geldig zou zijn. Gek dat ze 'm al ingenomen hebben! Maar rijbewijs is binnen NL een geldig legitimatiebewijs, dus dat zit vast wel goed :) En mocht het nodig zijn, dan kunnen ze dat kopietje dat ze hebben vast wel vergelijking met je rijbewijs en constateren dat jij dezelfde persoon bent.
|
het is gelukt! rijbewijs was geen probleem.
Nu hopen dat ik de toets gehaald heb |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:33. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.