![]() |
Koksopleiding
Hallo,
Ik was op zoek naar informatie voor een koksopleiding (MBO of HBO) Weet iemand hier iets over, of die je het zelf of ken je iemand die het doet? Please help xx Tom538 |
Kent niemand iemand die zoŽn opleiding doet ofso??
Ik kom zelf ook niet verder met zoeken.. |
AlopiA naamzoek? :O
|
Misschien dit?
http://www.cingelcollege.nl/studieki...breda-bol.aspx |
de meeste daarvan zijn mbo opleidingen volgens mij....
|
Ik doe de koksopleiding! In Breda. :) Ik doe MBO niveau 3: zelfstandig werkend kok. Als je begint met de opleiding begin je met de opleiding tot Basiskok (niveau 2) of de opleiding tot keukenhulp (niveau 1). Daarna kun je dus verder leren. Ik doe de BBL variant, dat houdt in dat ik 4 dagen per week werk en 1 dag in de week naar school ga. Je kunt ook kiezen voor BOL, dan ga je fulltime naar school en loop je zo nu en dan stages.
Het is een hele leuke opleiding, en een kok is een supermooi beroep. Maar houdt er rekening mee dat je lange dagen moet werken (12/13 uur per dag), dat je dus avonden werkt en in het weekend. Je kunt er eigenlijk vanuit gaan dat je moet werken als je vrienden vrij zijn, je collega's worden je nieuwe vrienden ;) Als je vragen hebt mag je ze natuurlijk altijd stellen! |
Misschien ene hele domme vraag, maar als je VMBO-t hebt, weet niet of TS dit heeft ;). Maar moet je dan ook op niveau 1 of 2 beginnen en niet op niveau 3 of 4?
|
Ik heb een diploma vmbo-t en diploma Havo, daarom weet ik dus niet wat ik beste kan doen:S want wil liever niet onderaan beginnen, al hoewel ik wel snap dat je ook een basis moet hebben, dus weet niet echt..
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.