![]() |
Eureka, een awesome maaltijd, lees HIER meer!
Ik heb een gouden tip voor mensen die wel eens een studentenmaaltijd eten:
Een pizza salami met dunne bodem + knakworstjes + pindasaus Je flikkert de pizza in de oven, maakt ondertussen de pindasaus en knakworstjes klaar, pleurt de knakwortjes op de pizza en dan de pindasaus over het geheel. Ik hoor u al denken: Wat een ranzige bende! Ja, het ziet er dan welliswaar goor uit maar een leger van engeltjes zullen over je tong pissen met een smaak waar zelfs u, U tegen zegt. DUS KOOP DIE SHIT EN BUNKER HET OP TOT ACHTER JE VERSTANDSKIEZEN! :mad:(y) |
Die knakworstjes (Y). Maar pindasaus? Hoe kom je er in hemelsnaam op om pindasaus over je pizza te gooien :facepalm:?
|
Ik had nog pindasaus over en wou een keer een ware studentenmaaltijd maken om toch even een doorsnee student te zijn. Vandaar maar het is juist de pindasaus die het geheel tot een koningsgerecht maakt. :cool:
M'n huisgenoten vonden het maar een kak idee maar na het proeven waren ze verkocht. |
Hmm. Ik ga het proberen en dan voer ik het aan een van mijn huisgenoten. Die eet werkelijk alles, als hij ook nog leeft :y, misschien dat ik het dan ook probeer.
|
(y) Yes, wel even zeggen hoe het was want het is le perctione!
Bon appel tiet alvast |
In dezelfde categorie: een huge-ass hamburger bakken en die op je pizza gooien, tweede pizza er omgekeerd bovenop, en je pizzaburger is klaar (y) (Voor vego's bijzonder goed te doen met camembert en vegetarische pizza's <3)
|
Ow my! Roosje... heldin.
|
Zowel van Mc Kauw als die van Roosje werd ik al misselijk bij het lezen, bah.
|
Hebben jullie welleens patat taart gegeten! ook een keer proberen maar wel met pindasaus. echt heerlijk!
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:40. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.