![]() |
werken in een ziekenhuis??
Hallo,,ik vroeg me af of ik als 16 jarige zou kunnen werken bij een ziekenhuis.
Ik ben namelijk erg geintereseerd in de gezondheid, zelf zit ik ook in 4 vwo N&G. Daarom wil ik graag eens wat gaan proberen in een ziekenhuis en gelijk wat bijverdienen?? alleen weet ik niet of het wel mogelijk is om daar wat te kunnen doen? of kan ik er beter niet aan beginnen? Ik dacht misschien heeft iemand hier al ervaring mee of weet er iets van.... alvast bedankt! |
Zou mij ook wel leuk lijken, ben ook wel geïnteresseerd in gezondheid (5 VWO N&G), maar ik denk niet dat ze je daar op deze leeftijd echt kunnen gebruiken.
Wat had je dan eigenlijk precies in gedachten om daar te gaan doen? |
Voor veel beroepen in het ziekenhuis moet je minstens een gerelateerde studie hebben gedaan, of nog de opleiding volgen en stagelopen. Dat heeft natuurlijk ook een reden.
Maar natuurlijk kun je wel kijken of er mogelijkheden zijn. Wellicht bieden ziekenhuizen in je buurt sociale stages aan, of ga informeren tijdens een open dag. Ook wordt er, meende ik, nog wel eens gewerkt met mensen die het schoonmaakwerk doen en de bedden verschonen e.d. Je houdt je dan niet bezig met een specifieke zorgtaak, maar je leert in ieder geval wel het ziekenhuiswezen kennen. Of wellicht gastvrouw, aan de informatiebalie werken, restaurant, winkeltje? |
er zijn wel ziekenhuizen waar je mag poetsen, maar dat is ws niet wat je wil
|
Soms kan je mee helpen in de keuken van een ziekenhuis en/of helpen met rondbrengen van de maaltijden. Je zou daar naar kunnen informeren.
|
Via vaksntiewerk kan je mss wel doorrollen voor een bijbaan als oproepkracht
|
Of je probeert dit ook eens.
Citaat:
|
In bijna elk ziekenhuis kun je vakantiewerk doen bij patiëntenvervoer, schoonmaak, voeding en administratie e.d. zonder daar echt een opleiding voor te hebben. Bij tekort aan mensen hiervoor kan dat ook de rest van het jaar.
Dit bijvoorbeeld: http://www.nationalevacaturebank.nl/...17500&_df=true |
Schoonmaakwerk, werk bij de facilitaire dienst (goederentransport, magazijn, afvaldienst), administratief werk, en soms vrijwilligerswerk zoals patiëntentransport/begeleiding, etc. Kijk op de website van een ziekenhuis bij je in de buurt.
|
Zie ook dit topic: http://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1833093
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.