Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Vergoeding bijbaan (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1841417)

Lumpie 31-08-2011 17:26

Vergoeding bijbaan
 
Hallo mede forumleden! :)

Ik kan als student eventueel een bijbaan als chauffeur krijgen bij een bedrijf. Dit bedrijf vervoert mensen die een glaasje teveel op hebben van en naar een bestemming naar keuze.

Nu ben ik eigenlijk benieuwd of de vergoeding die men biedt voor dit werk een beetje marktconform is. Ik ben 19 jaar oud, en de vergoeding die men biedt is tussen de 6-8 euro per uur netto. De man aan de telefoon kon mij niet precies aangeven hoeveel ik uiteindelijk zou verdienen, maar iets in die richting werd het wel
ongeveer. Belangrijk om hierbij op te merken is, dat het avond en
nachtwerk is. de werktijden zijn namelijk van 9 uur 's avonds tot 2
uur 's nachts. de uiteindelijk voor een avond werken zal dus rond de
35 euro liggen.
Wat denken jullie hiervan? Is dit een beetje een redelijke vergoeding? Ik heb zelf niet zo'n idee wat normaal is, aangezien ik zelf jaren een krantenwijk heb
gehad, wat zeer riant betaalde (omgerekend 11 euro per uur)
maar normaal liggen de lonen volgensmij wel wat lager.

Kortom wat denken jullie hiervan? Het zal trouwens gaan om werken in het weekend van 9-2 uur 's avonds.

Hartelijke groeten,

Lumpie

SX-SuperFly 02-09-2011 02:14

je krijgt per uur betaald? dus niet per klant?
en ik neem aan dat je niet in je eigen auto gaat rondrijden?
en is het zwart of wit werk? 6-8 euro lijkt me veel te weinig, helemaal na 18:00 uur!

volgens mij mag dit überhaupt niet, je fungeert namelijk als taxichauffeur en daar moet je je chauffeurspas voor hebben.

Lumpie 02-09-2011 10:41

Hallo SX-SuperFly,

Het werk wordt per uur betaald. Het is wit werk, en je rijdt inderdaad in een auto van het bedrijf rond. Het is een legaal iets, aangezien het om de functie studenten chauffeur gaat. een chauffeurspas is hierbij niet nodig.

Maar wat jij zegt over de vergoeding was ik dus benieuwd naar. 6-8 euro is dus erg weinig? heb je enig idee wat dan een redelijke vergoeding zou zijn voor iemand van mijn leeftijd en avondwerk?

Ik denk ook dat het misschien wat weinig is, gezien de tijden en omdat veel andere jongeren meer betaald krijgen als ze 's avonds of in het weekend werken. bijvoorbeeld 150% of 200%.

Iemand die meer weet?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.