Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Exacte vakken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   [BIO] Biologie voor jou (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1842948)

marissajeeninga 19-09-2011 16:30

Biologie voor jou
 
Halloooo,

Weet iemand een methode waarbij biologie wat gemakkelijker uitgelegd is dan in de methode van biologie voor jou? Of een of andere handige site voor fijne en uitgebreide samenvattingen? Want ik kan echt niet overweg met mijn biologie methode!

Alvast iemand bedankt!!

girl-xx 19-09-2011 16:58

haha okee meningen evrshcillen maar ik vind bio voor jou juist wel fijn, we hebben nu: nector, opzich ook wel fijn maar moeilijker om uit te werken, in bio voor jou stond het antwoord zo klakkeloos opgeschreven(A)

Mr.Mark 19-09-2011 17:10

Ik citeer mijn leraar

Citaat:

www.bioplek.org

Kikaa 19-09-2011 17:24

Ik vind biologie voor jou ook wel fijn. :y En aantekeningen in de klas maken? Helpt dat wat?
Voor mij helpt het altijd om oefen toetsen te maken voordat ik een toets heb. Sommige vragen komen ook echt in de toets bij ons dus dan heb je die sowieso goed. Ik weet niet of het bij jou ook mogelijk is om toetsen te maken van biologie voor jou? En verder kan je misschien alles verbreden door filmpjes over het onderwerp te kijken.

TKlein 19-09-2011 19:16

op biologiepagina.nl kan je ook een een hoop info vinden!

Sigmund 19-09-2011 21:29

bioplek.org inderdaad.

Chris-Verhoeckx 22-09-2011 00:29

Op mavo hadden wij altijd biologie voor jou en toen ik overstapte naar havo (en nu vwo) begonnen we nectar te gebruiken. Was eerst wel wennen aan nectar maar ik vind dat nectar je meer laat nadenken dan BVJ. Er is ook een duidelijk niveauverschil tussen de normale vragen en de ''toepassen'' vragen :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.