![]() |
delete
-delete
|
Ik vind dat masturbatie een vorm van cardiofitness is. :o
|
Omg. Allereerst, nee rukken is niet slecht voor je conditie, door te rukken worden sterven geen spiercellen af.
Er worden wellicht nieuwe spiercellen aangemaakt in je rechterhand/arm, maar om nou te gaan rukken om je conditie te verbeteren voor voetbal lijkt me ook geen perfecte manier. Je doet inderdaad een lichamelijk inspanning, maar niet met je benen. Dus je zou wat vet kunnen verbranden, maar dan zal je vrij lang moeten inspannen. |
Het is niet slecht voor je. Het duurt wel even voordat het lichamelijke gevolgen heeft. Ruk je suf (Y)
|
Volgens wetenschappers zouden orgasmes zorgen voor een langere levensduur.
|
ik heb de spelling van je titel even gecorrigeerd. En nee, masturberen is niet ongezond.
|
Het is niet slecht voor je conditie maar als je voor een wedstrijd 10x pagga slaat zal je beduidend minder enthousiast over het veld huppelen.
|
Opzich wel waar. Meestal lig ik op bed namelijk. Misschien is het beter voor je conditie als je gaat hard lopen in het bos, even stopt om te rukken en dan weer verder gaat met hard lopen. Wat je conditie betreft dan he.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Nee, het is niet slecht voor je conditie. Hoogstens voel je je na je pretje even niet meer zo actief en levendig, maar dat vult snel weer aan.
|
Hier mag wel een slotje op
|
Citaat:
|
Staat me toch bij dat professionele voetballers ook geen sex mogen hebben voor een belangrijke voetbalwedstrijd (oxymoron).
Zal misschien ook te maken hebben met alle chemicaliën die je lichaam je tijdens een orgasme in je loslaat. Je wordt er misschien minder agressief van. Conditie? Lijkt me niet, maar andere redenen zou kunnen. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:45. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.