![]() |
mijn vriendin houd me aan het lijntje
Ik ben een jongen van 16 jaar, en heb sinds kort(2 maanden) een vriendin, mijn eerste vriendin, zij is 14. We wonen ongeveer 50 km van elkaar vandaan(ongeveer een uur reizen met de trein).
Ze heeft me verteld dat ze iemand heeft ontmoet die ze leuk vind, maar dat ze mij ook nog steeds leuk vind, maar dat ze me veel mist omdat we elkaar 1 keer per week zien, soms minder. Ze gaat nu kiezen tussen mij en die andere knul, ik weet niets over hem en heb het gevoel dat ik aan het lijntje gehouden wordt. Mijn verstand zegt, uitmaken, maar dan ben ik haar kwijt, en ik hou echt van haar ik wil haar ook echt niet kwijt en ik ben niet bepaald een ladykiller, dus een ander meisje zal niet makkelijk zijn. Maar als ze wel voor mij kiest, dan is het toch niet helemaal meer 100% liefde? Wat moet ik doen? Graag tips EDIT: Het is uit... Bedankt voor de tips |
zegt dat als ze niet voor jou kiest het uit is, klinkt hard maar aan lijntje worden gehouden is ook niet echt oke.
|
Dude, grow some balls. Dump haar, en drink er een avondje wat bier op met je matties
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Waarom zeggen jongens zo vaak en snel dat ze van een meisje houden? :-) Je vindt haar gewoon leuk, en dat gaat heus wel weer over... Echt hoor.
|
En als ze gaat kiezen tussen jou en die ander, dan is het geloof ik ook nooit echt echte liefde geweest voor haar
|
Citaat:
Beter dat je d'r gewoon dumpt. Jullie hebben pas 2 maanden en ze ziet nu al andere jongens die ze leuk vindt. Vooral in het begin van een relatie horen jullie helemaal verliefd te zijn (wat jij zo te horen wel bent, maar als zij in de tussentijd andere jongens leuk vind, lijkt me dat bij haar niet het geval). Ze zou alleen maar intresse in jou moeten hebben op het gebied van 'die jongen vind ik leuk' en dat is nu niet zo. dumpen die handel. Je vindt vanzelf een ander meisje die jou wel echt leuk vindt, ipv dat ze in de tussentijd ook andere jongens leuk vindt. |
Citaat:
|
Je bent geoutplayed door die andere dude en je 'vriendin' is een slettebak waar je zo snel mogelijk vanaf moet. Dat je moeilijk een vriendin kan krijgen is geen excuus.
|
Citaat:
|
Citaat:
Je bent nog jong.... Pak een paar biertjes en wacht een paar weken, en je zit weer achter andere chickies aan! |
Citaat:
|
Hoe kan je iemand leuk blijven vinden die jou op die manier behandelt?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Dumpen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.