![]() |
Vavo of vwo??
Hallo allemaal!
Ik zit dit jaar in 5 havo... Van de havo wil ik gelijk doorstromen naar vwo als dat mogelijk is. Maar ik heb ook van een aantal mensen gehoord dat ik ook op de vavo in één jaar vwo kan afronden! Weten jullie daar iets van;) Groetjes! |
Hoe oud ben je? Op sommige scholen kun je inderdaad 5 en 6 vwo in één jaar stoppen, veelal op privéscholen. Maar afhankelijk van je leeftijd (en resultaten op de havo en vervolgplannen) kan het ook voordelen bieden het niet in één jaar te doen.
|
Er is trouwens op algemene schoolzaken een algemeen vavotopic. Een subforum naar boven, sticky bovenaan de pagina.
|
Citaat:
|
Dat kan op vavo ja, echter krijg je dan ook dus heel erg veel extra werk te doen want de twee jaar stof zal je toch moeten leren. Tenzij je om de een of andere reden heel veel haast hebt om je school af te maken kan ik het ook alleen maar afraden.
|
Citaat:
|
Ik heb dat gedaan op de vavo, maar ik vond de hoeveelheid stof wel meevallen. Op de vavo krijg je alleen de echt verplichte examendingen. Je hebt geen vakken zoals gym of ckv of andere projecten. Verder kan je ook vakken zoals anw en maatschappijleer van de havo laten staan. Ook zit er nog een deel overlapping tussen de havo en vwo stof.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.