Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=10)
-   -   asjebLief even kijken ? :$ (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1852983)

sumeyye94_x 07-02-2012 20:36

asjebLief even kijken ? :$
 
ik mOet voor nederLands een taak maken nameLijk over een kLachtenbrief.ik heb dit gedaan maar wiLt iemand aLstubLieft even chechen of ik fOuten heb :$
aLvast bedankt (: :cool:



Geachte heer Malik



Ik ben altijd tevreden geweest over de service van uw zaak en de kwaliteit van uw goederen.
Daarom had ik een half jaar geleden een nieuwe camera gekocht.
Begin Januari had ik mijn camera Samsung ES60 opgestuurd voor reparatie omdat de scherm gebarsten was.
Ik kon afbeeldingen nemen en deze overbrengen op de computer,
maar ik kon het niet zien op de scherm.

Toen ik mijn camera indiende zeiden ze dat ik mijn camera na 2 weken opgestuurd zou krijgen.
Maar dat is dus niet gebeurd.

Daarna ben ik naar de winkel geweest en heb ik geklaagd over mijn probleem.
Ze konden mij jammer genoeg niet helpen.
Ik ben erg teleurgesteld.

Ik vraag mij af wanneer ik mijn herstelde camera terug zal krijgen.
Als het niet hersteld kan worden wil ik dit graag weten.
Ik kijk ernaar uit om iets van u te horen.

Met vriendelijke groeten,

...

Em. 07-02-2012 21:28

Geen enter na elke regel. Regels gewoon door laten lopen.

Januari is met een kleine letter (in het Engels zijn maanden wel met een hoofdletter, in het Nederlands niet). 'Afbeeldingen nemen' ken ik niet als Nederlands, foto's nemen of maken wel. En ik zou de tweede keer dat je naar 'afbeeldingen' verwijst het ook op meervoud houden ('het' is geen meervoud) dus maak er bijvoorbeeld 'ze' van.

Geen nieuwe zin beginnen met 'maar', maar (ha, daar heb je je voorbeeld) het met een komma aan de vorige zin plakken. Dat moet denk ik ook bij 'Daarom' in je eerste alinea.

Verder zou ik een klachtenbrief wat uitgebreider schrijven. Hij komt nu erg puntgewijs over, maar dat ligt ook aan je enters. En misschien kun je er nog signaalwoorden instoppen om de verbanden wat duidelijker aan te geven, maar misschien scheelt het al als je die enters weghaalt.

Oh, en als je gewoon kunt typen met een hoofdletter aan het begin van de zin, zou je dat misschien ook willen doen als je normaal iets typt? Het is geen regel oid, maar ik vind het fijner om teksten te lezen waar niet random hoofdletters inzitten.

sumeyye94_x 07-02-2012 22:17

heel erg bedankt ;)

Oh, en als je gewoon kunt typen met een hoofdletter aan het begin van de zin, zou je dat misschien ook willen doen als je normaal iets typt? Het is geen regel oid, maar ik vind het fijner om teksten te lezen waar niet random hoofdletters inzitten.[/QUOTE]

-> kzal dat voortaan proberen yua bedankt :p


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.