Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Lianne gaat voor zo veel mogelijk ondertekeningen voor petitie! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1854351)

Lalalalianne 28-02-2012 21:26

Lianne gaat voor zo veel mogelijk ondertekeningen voor petitie!
 
Hallo allemaal,

Aangezien ik examenleerling VWO ben en ontzettend veel stress en druk ervaar omdat er de laatste monden vreselijk veel toetsen, opdrachten en werkstukken op me worden afgevuurd, heb ik besloten een petitie op te zetten! Via dit forum wil ik kijken of er meer mensen het met me eens zijn en zo ja, die de petitie willen ondertekenen.

Iedereen die staat voor een betere spreiding van alle toetsen, examens en werkstukken en die niet graag gebukt gaat onder 14 toetsen in een SE-week: onderteken deze petitie en verspreid het naar iedereen die je kent!

http://www.verspreiddrukop6vwo.petities.nl


Groet,
Lianne.

Woyt_oud 28-02-2012 22:04

Misschien is het handiger om het op een andere plek te proberen. Dit is het voorstelgedeelte.

Little Phoebe 28-02-2012 22:13

Wat Wout zegt. Ik verplaats je naar Algemene Schoolzaken.

Sarah 29-02-2012 10:38

Aangezien elke school zelf zijn indeling voor SE's en PO's kan bepalen, is het dan geen beter idee om deze petitie vooral binnen je eigen school te houden en in samenwerking met de leerlingenraad met je schoolbestuur te bespreken?

Reverend 29-02-2012 11:37

Lastig om wat over te zeggen. Je zou kunnen beargumenteren dat die examendruk juist een goede oefening en test is voor de vervolgopleiding, zeker op VWO niveau. Als je het dan niet redt is het wellicht aan jezelf te wijten.

Diamera 29-02-2012 13:16

Wat wil je dan, geen SE-weken meer maar net zoals vroeger gewoon toetsen in de les?

En ik weet niet hoe erg je het hebt, maar alles is te redden met plannen! Helaas ben ik een grote uitsteller maar als ik niet zo lui was dan kwam het allemaal prima uit.

Het enige wat mij dwarszit is leraren die dan na de vakantie opeens met dingen komen die over twee weken plaats zullen vinden. Wij kregen pas te horen dat we de Bio Olympiade krijgen als SE, en die is op 12 maart dus of we even alles uit V4,5 en 6 willen gaan leren voor 12 maart. Maar verder, als ze het lang van tevoren opgeven, dan ligt het eigenlijk vaak aan mezelf dat ik in tijdnood kom :o

Goed initiatief is het wel. Maar hé op school heb je nog kans dat ze naar je luisteren. Is ook handiger vanwege wat Sarah zegt. En zo landelijk ga je (helaas) niets bereiken hoor, denk je dat een petitie indruk op de autoriteit gaat maken als ook de studentenstakingen niets uithalen? :n

arPos 02-03-2012 19:12

nou goed nieuws... als je het VWO haalt kom je in de wondere wereld van het competentiegericht leren waarbij elke toets een examen is welk meetelt voor je eindcijfer


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.