![]() |
Stopcontacten in treinen
Beste mensen,
Graag zou ik 1 minuutje van jullie tijd willen vragen. Zouden jullie misschien deze enquête voor mij in willen vullen. Het kan egt binnen 1 minuut en jullie zouden mij er erg mee helpen. Bij voorbaat dank. https://docs.google.com/spreadsheet/...dWt1VjdJZmc6MQ |
Ingevuld.
|
Ingevuld. En mag ik je er even op wijzen dat er een spelfout in vraag vier zit?
|
Voor iemand die "egt" schrijft ga ik geen enquête invullen.
|
ingevuld!
|
Citaat:
|
ingevuld
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ehmm NS heeft al stopcontacten in treinen, hoop dat je dit wel weet, evenals de kleinere vervoerders. Er zitten stopcontacten in treinen, alleen kun je dan wel 1ste klas gaan zitten, das weer het nadeel
|
Niet iedereen is bereid twee keer zo veel te betalen voor een stopcontact. Daarnaast wordt het voor forenzen aantrekkelijker als ze tijdens het reizen met de trein ook hun laptop of mobiel kunnen opladen, en dan moet je die stopcontacten ook in de 2e klas plaatsen, omdat daar nu eenmaal de meeste mensen zitten.
|
Daar heb je helemaal gelijk in, maar als het zoooo veel haast heeft om je mobieltje nog even bij te laden, kun je ook gaan staan in de 1ste klas, voor zover ik weet hoef je voor staan in de 1ste klas geen 1ste klas kaartje te hebben!
|
nee, maar dat is wel behoorlijk awkward
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.