![]() |
A.u.b. Snel hulp nodig.
Hallo allemaal,
bedankt dat je komt lezen op mijn topic, ik heb een klein vraag. ik volg nu zorg en welzijn niveau 2 en ik wil graag richting boekhoud. DUS: kan ik van niveau 2 zorg en welzijn naar niveau 3 administrateur? of is dat onmogelijk omdat niveau 2 zorg iets heel anders is dan administrateur niv 3? want een vriend zegt dat je eerst administratie niv 2 moet doen om naar administrateur niv 3 wilt doen. mvg, kdr. |
ik neem aan dat je het over MBO hebt, dan maakt het zo ver ik weet niet uit welk niveau 2 je behaald hebt om door te stromen, je hebt echter wel kans dat je aanvullende opdrachten moet maken om 'up to date' te komen.
Maar ik denk dat je het beste met deze vraag even kan emailen met een onderwijsinstelling die niv 3 administrateur geeft. |
Het kan wel. Ik had zelfs van Logestiek niveau 2 naar boekhoud niveau 3 gedaan alleen voor mij was het wel lastig nu zit ik in niveau 2. En in niveau 3 zullen er ook wel veel mensen een jaar blijven zitten.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.