![]() |
hoe kom ik er vanaf?
Hee forummers
ik heb een internetverslaving ik zit er dagelijks meer dan 2.5u op ik heb dit al jaren al vanaf mijn 9de/8ste en ik heb zo'n idee dat ik jaren verkloten ben achter de pc dat ik andere dingen had kunnen doen enzo. ik probeer al een tijdje zo weinig mogelijk op de pc te zitten maar ik loop naar boven en ik zet automatisch de PC aan:o en als ik er eenmaal achter zit.. tja dan kom ik er moeilijk vanaf. maar hoe kom ik van die verslaving af? ik heb al geprobeerd de stekker eruit te doen maarja 10 min later betrap je jezelf weer op de pc *zucht*:facepalm: hoe kom ik er vanaf? |
Ik vrees dat er op dit forum maar weinig mensen zullen zijn die je kunnen helpen, want iedereen hier is verslaafd aan internet. Ik weet niet hoe oud je bent en of je nog thuis woont, maar je zou eventueel je ouders (of huisgenoten) een wachtwoord op de computer kunnen laten zetten. En anders een andere hobby zoeken. Ikzelf zit nog wel meer dan 2,5 uur per dag op internet denk ik, maar ik heb er geen probleem mee. Want als ik belangrijkere dingen te doen heb, dan doe ik die ook.
|
Mijn moeder had, toen ik 15 was, een avondslot op internet gezet. Die ging er om 10 of 11 uur op en dan kreeg ik 10 sec van tevoren een waarschuwing. Misschien kun je zoiets doen?
Ook kun je via Config. scherm instellen wanneer je wel en niet op je account kan. Laat je moeder een account op je pc aanmaken en zeg wanneer je wel en wanneer je niet op je computer wil kunnen. Dan kan ze dat instellen en weg probleem. |
je PC uit het raam gooien je ouders kopen toch niet snel een nieuwe of brengen snel een naar je kamer ben je alweer een tijdje zonder:)
|
Meer dan 2,5 uur is echt niet heel veel.
Het helpt om vrienden te hebben waar je regelmatig mee afspreekt, of ga een sport doen (veel fitnessen bijvoorbeeld). |
Citaat:
|
Op zich is het niet erg om veel te internetten zolang de rest van je leven er niet onder lijdt. Je bent pas echt verslaafd als je bijvoorbeeld je huiswerk niet maakt omdat je druk bezig bent met dom rondsurfen, of als je daardoor bijvoorbeeld je klusjes in huis niet doet (ondanks dat je ouders dan boos kunnen worden).
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Gast, als je nou met jezelf gaat zitten praten wordt het wel heel verwarrend allemaal.
|
Citaat:
|
Lees wat je typt man dit kan niet. Ik computer meer dan 10uur per dag, en waarom zou jij niet computeren? Je leeft maar 1x dus doe gewoon de dingen die je zelf leuk vind en enjoy the life.
|
Citaat:
|
Citaat:
OT: Ik zit zelf wel meer dan 3 uur achter de computer per dag, maar dat is dan ook voor school. Overigens vind ik 2.5 uur computeren per dag niet zo heul veel. Anders moet je vaker afspreken en andere hobbies ernaast ontwikkelen. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.