Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   VAVO vragen. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1860936)

Von Grimm 07-06-2012 10:09

VAVO vragen.
 
Ik wil begin september VAVO gaan doen, maar ik kom tot de conclusie dat het heel moeilijk is om erachter te komen hoeveel dit me nu gaan kosten.

Op een aantal websites staat iets over dat je gemeente het soms voor je vergoed, of dat het in ieder geval beduidend goedkoper is. Nu wil ik VAVO gaan doen aan de andere kant van het land, dus moet ik me dan daar inschrijven?

En wat als ik alles zelf moet betalen, wat gaat dat grapje dan kosten?

Ik snap er echt de ballen van, dus hopelijk zijn er hier een paar verstandige mensen tussen die wél wat meer weten. (:

Reverend 07-06-2012 11:18

Bel met de vavo in kwestie en vraag het hun?

.Daan 19-06-2012 12:46

De gemeente betaald mee aan je VAVO als:

- Je woont in Alkmaar, Andijk, Bergen, Castricum, Drechterland, Enkhuizen, Graft-De Rijp, Heiloo, Hoorn, Heerhugowaard, Koggenland, Langedijk, Medemblik, Opmeer, Schermer, Stede Broec, Wervershoof.
- Je op de eerste lesdag 18 jaar of ouder bent
- Je geen HAVO of MBO 2 diploma hebt
- Je in het schooljaar 2011-2012 niet ingeschreven stond voor voortgezet onderwijs

Als de gemeente mee betaald moet je zelf ook nog een deel betalen:
- €27,20 per wekelijks lesuur
- €57 opleidingskosten

Mocht de gemeente niet meebetalen zijn de kosten als volgt:
- €289,50 per lesuur per jaar
- €57,- opleidingskosten

Daarnaast krijg je wanneer je de VAVO volgt een tegemoetkoming in de studiekosten dit kan je via de DUO opvragen.

Dit zullen ongeveer de kosten zijn..

Maar voor zekerheid moet je natuurlijk gewoon even naar de VAVO bellen aan de school waar jij deze wilt gaan volgen, zij kunnen je dit ongetwijfeld haarfijn uitleggen!


Nog even een kleine toevoeging: Mocht je op dit moment wel voortgezet onderwijs volgen is er ook een mogelijkheid dat jou huidige school je 'uitbesteed'. Je blijft ingeschreven op je huidige school maar volgt de lessen aan de VAVO. Hiervoor betaal je alleen €57,- opleidingskosten

xxceline 19-06-2012 15:47

Er is een VAVO topic...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.