Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   GR bij wiskunde studie (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1862209)

hiddewie 29-06-2012 22:57

GR bij wiskunde studie
 
Hallo allemaal,

Ik ga komend jaar Technische Wiskunde studeren in Enschede. Ik vroeg me af of er bij die studie een GR nodig is aangezien ik hem anders verkoop.

Ik heb nu een TI 84, en ook een kleine rekenmachine die ik anders zou gebruiken.

Zijn er mensen met ervaring? Alle tips zijn welkom!

Groeten,
Hidde

Tophof 02-07-2012 09:34

Volgens mij is een GR wel nodig bij die studie. Maar ik weet het niet zeker.

Martiņo 02-07-2012 10:02

Waarom wacht je het niet even af? Een GR is zeker handig als je snel even een grafiekje wil trekken of een vergelijking wil oplossen, maar ik ken mensen die technische studies doen en beweren genoeg te hebben bij een 'gewone' rekenmachine (wel met wetenschappelijke functies natuurlijk).

Overigens zul je toch niet meer dan een paar tientjes vangen voor die GR. Je kunt hem net zo goed achter de hand houden, mocht je hem ooit nog nodig hebben.

hiddewie 02-07-2012 10:05

Het gaat er inderdaad niet om of ik hem kan verkopen: mijn broertje gaat komend jaar naar de bovenbouw van de middelbare, en heeft er dus ook een nodig. Tegen de tijd dat ik weet of ik hem in mijn studie nodig heb, heeft hij hem al op school nodig.

Martiņo 02-07-2012 15:21

Ik zou hem dan gewoon aanhouden. Het is niet onwaarschijnlijk dat je hem nodig gaat hebben.

hiddewie 02-07-2012 15:41

OK, bedankt voor alle reacties.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.