Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Bloedneus :( (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1865194)

Selda x 23-08-2012 08:11

Bloedneus :(
 
Ik heb al twee dagen een bloedneus. Gisteren toen ik thuis kwam begon mijn neus spontaan te bloeden en nu in de ochtend weer. Ik weet zeker dat ik niet gepeuterd heb en maak me nu zorgen. Zal ik een huisarts raadplegen of is het gewoon een onschuldige bloedneus? Kan iemand mij aub helpen ? :'(

bierkoning 23-08-2012 08:54

je weet niet of je in je slaap heb liggen peuteren, kijk het even aan. Anders ga je naar je huisarts

Selda x 23-08-2012 09:28

Citaat:

bierkoning schreef: (Bericht 32740364)
je weet niet of je in je slaap heb liggen peuteren, kijk het even aan. Anders ga je naar je huisarts

Hmm..niet dat ik weet :#

Shaarr_x 23-08-2012 09:42

Het kan ook door de warmte van de afgelopen dagen komen...
Een vriend van mij kreeg als et warm is vaak een bloedneus

Martiņo 23-08-2012 10:19

Spontaan een bloedneus kan wel eens voorkomen, door medicatie bijvoorbeeld, of idd het warme weer. Soms heb je niet doorgehad dat je onbewust aan je neus zat te peuteren of gaat bij het niezen de neus ook open. En het kan zijn dat je tweede bloedneus gewoon het wondje van de eerste bloedneus is dat weer open is gegaan. Gaat de bloedneus ook weer snel dicht of niet?

Als je echt regelmatig binnen een korte tijd veel bloedneuzen hebt, of hebt dat de bloedneus niet binnen 10 minuten dichtgaat als je hem afklemt, dan kun je even met de huisarts bellen. Dat wil niet zeggen dat er perse iets ernstigs aan de hand is trouwens.

Selda x 24-08-2012 15:08

Citaat:

Martiņo schreef: (Bericht 32740476)
Spontaan een bloedneus kan wel eens voorkomen, door medicatie bijvoorbeeld, of idd het warme weer. Soms heb je niet doorgehad dat je onbewust aan je neus zat te peuteren of gaat bij het niezen de neus ook open. En het kan zijn dat je tweede bloedneus gewoon het wondje van de eerste bloedneus is die weer open is gegaan. Gaat de bloedneus ook weer snel dicht of niet?

Als je echt regelmatig binnen een korte tijd veel bloedneuzen hebt, of hebt dat de bloedneus niet binnen 10 minuten dichtgaat als je hem afklemt, dan kun je even met de huisarts bellen. Dat wil niet zeggen dat er perse iets ernstigs aan de hand is trouwens.


De bloedneus duurde niet langer dan 5 min. En het is vandaag niet gebeurd dus ik denkt dat het door het warme weer is gekomen.

Nardin 24-08-2012 15:49

Dat heb ik ook gehad, die spontane bloedneuzen. Elke dag wel vijf keer ofzo, en ze duurden tien minuten. Toen was ik er zat van. De huisarts gebeld, en zonder een afspraak of wat dan ook kon ik een zalfje ophalen bij de apotheek. Na een dag of twee was het over, en nu heb ik bijna nooit meer een spontane bloedneus. (die zalf zorgt ervoor dat er een soort eelt in je neus komt)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.