![]() |
Seks Probleem... Graag wat hulp!
J
|
Bedoel je dat je niet klaarkomt tijdens het neuken?
|
misschien moet je haar vragen of ze aan de pil wilt gaan? als jullie allebei nog maagd zijn kunnen jullie geen soa hebben dus dan hoeft condoom niet ;)
of je kan van die dunne condooms kopen van durex, ze zeggen dat je dan meer voelt ;o |
Dunnere condooms gebruiken, andere standjes proberen waarbij jij ook wat meer gestimuleerd wordt.
En if all else fails idd soa testje doen, vriendin overtuigen van een andere vorm van anticonceptie en dan de condooms de deur uit doen. |
Citaat:
Het komt niet door de spanning? |
J
|
Niet zenuwachtig zijn man! Je hebt haar laten klaarkomen en alles! Dus je doet het vast goed. ;) Je kan ook vragen of ze haar bekkenbodemspieren af en toe wil aanspannen. (waarmee je ook je plas inhoudt) of idd een ander standje. Je hebt ook condooms waar stimulerend glijmiddel in zit, maybe is dat wat voor je. Of idd overwegen over te stappen op de pil zodat je zonder condoom kan doen. Succes man!
|
Misschien is het fijn om lekker lang voorspel te doen, misschien dat je dan als je eenmaal aan de seks begint ook wat minder die spanning voelt. Voel je je wel op je gemak als je bezig bent? Of zijn het gewoon echt zenuwen of onzekerheid?
|
J
|
Ik denk dat het vanzelf overgaat hoor.
Succes in ieder geval! |
You're welcome! Als je nog meer wil vragen, kan altijd.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.