Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Exacte vakken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   [WI] verhoudingen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1867023)

Naoual.t 26-09-2012 19:08

verhoudingen
 
hoihoi,
ik hoop dat iemand me helpen met een vraag over verhoudingen
12 appels kosten 3,50
hoeveel appels kan ik kopen voor 12,25, graag de uitwerking erbij
alvastl bedankt

kaaspepsel 26-09-2012 19:32

Hallo!
ik ga je niet het antwoord geven, je moet het zelf proberen!
ik raad je aan een verhoudingstabel te gebruiken.
het is lastig om zo uit te leggen wat een verhoudingstabel is, dus ik zal je vertellen hoe je het moet berekenen.
je krijgt het antwoord als je 12,25x12:3,50
succes!
Groetjes,
Kaaspepsel

Uitzicht 26-09-2012 19:36

De vraag is een beetje wat de aankoopeenheid is, dus of het per appel of per 12 appels is. Per appel kijk je naar de waarde per appel en hoeveel appels je dus uit de 12.25 kunt halen. Als het per 12 appels is, kijk je naar hoeveel zakken appels je uit de 12,25 kunt halen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.