Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Drugs & Alcohol (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   op zoek naar een naam. #drugs (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1867630)

Karistir 09-10-2012 19:47

op zoek naar een naam. #drugs
 
Hey, ik had ooit gehoord en gelezen over een bepaalt drugs (volgens mij een spuit) waardoor je gespierd werd, ik ben de naam ervan vergeten en hoop dat iemand hem weet?

marijke 1992 09-10-2012 19:55

anabolen steroide

bloodyb 10-10-2012 13:00

Inderdaad en blijf er gerust van af. Tenzij je een heel klein piemeltje wilt houden/krijgen.

marijke 1992 10-10-2012 15:56

en onvruchtbaar , impotent , opvliegend en
later ook psychisch en lichamelijk problemen krijgt.

Mutant_oud 10-10-2012 18:35

Zoals hierboven al gezegd wordt, anabole steroïden zijn wat je bedoelt, maar ik denk niet dat je ze zoekt ^^. Als je spieropbouw wil bevorderen, zou ik het houden bij eiwitten/proteïnen. Tegenwoordig in allerlei dieet- en natuurwinkels te krijgen in de vorm van repen en shakes. www.perfectbody.nl heeft ook een mooi assortiment, maar ik weet niet of je daar 18 voor moet zijn om te kunnen bestellen, vroeger iig wel, maar aangezien ephedra sowieso niet meer verkocht mag worden, weet ik niet hoe het nu zit.

Karistir 10-10-2012 20:05

Bedankt iedereen, na wat ik nu gelezen heb zal ik er zeker niet mee in contact komen, is er iets anders maar met hetzelfde functie zonder die negatieve nazaken, een dieet of wat dan oo k doe ik liever niet, duurt altijd zo lang voordat je er iets van merkt.

Mutant_oud 10-10-2012 20:41

Er zijn geen wondermiddelen. Ik weet niet wat je precies wil: gewicht verliezen of spiermassa opbouwen? Beide zijn met een sport als fitness te bereiken. Er zijn ook wel drugs die bevorderen dat je afvalt, maar ik raad niemand aan om om die redenen speed te gaan snuiven ofzo (überhaupt zou ik niemand aanraden om welke reden dan ook speed te gaan snuiven, maar dat terzijde). Vroeger was er ephedra, maar dat is intussen ook verboden. Als je spiermassa wil opbouwen, raad ik je aan die proteïneproducten te bekijken. Kijk eens rond op de website die ik noemde, er zijn een heleboel ondersteunende producten, maar het is wel zo dat je voor alles wat je wil bereiken, je je zult moeten inspannen.
En denk je niet dat als er een middel was dat je zou doen afvallen binnen korte termijn zonder negatieve bijwerkingen, dat dat niet allang op de markt gebracht was?

Er zijn geen kant-en-klare oplossingen, geen wondermiddelen en laat je niet wijsmaken dat die er zijn. Er zijn altijd risico's aan verbonden.

huntingyade 10-10-2012 23:01

is het bij anabolen steroiden ook niet zo dat je er wel iets voor moet doen wil het daadwerkelijk effect hebben. het lijk me niet zo dat je na een keer gebruiken en lam op de bankhangen het lichaam van schwarzeneger hebt :P

bloodyb 12-10-2012 14:07

Anabolen werken volgens mij pas echt goed als je er ook stevig bij traint maar van de bijwerkingen als je vaak gebruikt zal je niet vrolijk worden. Dus als je spieren wil krijgen gewoon trainen met een goed dieet!:nono:

Vice 12-10-2012 14:51

Anabolen steroiden is handig voor bejaarde mannen, maar als je jong bent, kun je beter opzoek naar een gezonder alternatief.

On efil 14-10-2012 14:47

Citaat:

bloodyb schreef: (Bericht 32829843)
Anabolen werken volgens mij pas echt goed als je er ook stevig bij traint maar van de bijwerkingen als je vaak gebruikt zal je niet vrolijk worden. Dus als je spieren wil krijgen gewoon trainen met een goed dieet!:nono:

Dat je een kleine penis krijgt is een fabeltje in mijn ogen, Meerdere vrienden en kennissen hebben een aantal kuurtjes gedaan, niks van gemerkt zeggen ze, overigens kan het als je 50+ kuurtjes achter je rug hebt ofzo, maar van 1 - 4 zal je penis echt geen 10cm krimpen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.