![]() |
altijd na het rukken is mijn plas doorzichtig hoe kom dat?
zie titel
|
Als je heeel nodig moet en gaat plassen. Dan is is er zeker kans dat de kleur wat donker is. Maar als je niet nodig moet. Dan zal de kleur veel lichter zijn. Als je rukt is het vaak zo dat je erna nodig naar de wc moet. Dit is niet bij iedereen het geval. Er is ook verschil met de tijd tussen het rukken en plassen.
Rukken heeft meestal effect op de blaas. Je hebt dus een gevoel dat je nodig moet plassen. Zelfs al ben je voor het rukken naar wc geweest. Het is dus normaal dat het een lichte kleur heeft. Je zal ook niet zo heel urine plassen. |
Citaat:
- Ik heb veel cola gedronken + - De urine zal geel zijn. - Ik heb veel water gedronken + - De urine zal doorzichtig zijn. (bij mij toch :3) Na het rukken, gebeurt het wel eens dat het lichaam de plasbuis wil opschonen. Misschien onttrekken de nieren dan onttrokken vloeitstof uit het lichaam? Dat is volgens mij de reden (niet 100% zeker wel). |
Citaat:
|
Je plasje heeft nooit dezelfde kleur, of je nu net hebt gerukt heeft er geen invloed op!
|
Voor zover ik weet is de kleur van je urine afhankelijk van wat je eet en drinkt. Als je de hele dag alleen maar water drinkt zal je vrij 'schone' urine hebben.
Verder heeft dorst of masturbatie er geen invloed op, lijkt me. |
De kleur van je urine hangt inderdaad af van hoeveel je drinkt. Hoe meer je drinkt, hoe meer je zal plassen en hoe minder je nieren hun best gaan doen om de urine geconcentreerd te maken (je moet immers dat vocht ook weer kwijt). Daardoor wordt je urine lichter. Er zijn wel bepaalde kleurstoffen (zoals bij rode bieten) die overgaan in de urine, waardoor je urine dan bijvoorbeeld zelfs rood kan kleuren.
maar wat shysora zegt over cola is onzin. waarschijnlijk hoef je na het aftrekken maar een klein beetje te plassen, en als dat dan in het water van het toilet komt geeft het logischerwijs maar weinig kleur aan het water. Een andere verklaring is dat je waarschijnlijk pas in de loop van de dag met jezelf gaat spelen, op een moment dat je dus al aardig wat gedronken hebt op een dag. |
Urine is meestal doorzichtig ;)
|
Citaat:
Hahaha... ja dat dacht ik vroeger ook altijd, (Y) (Y) (Y) |
Citaat:
|
Ja, alleen klopt het dus niet echt, zie de post van Pluis.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.