![]() |
De helft van 2 richtingen?
Is het mogelijk twee halve studierichtingen te combineren? Zo zou ik lerarenopleiding Frans willen doen (hogeschool) en taal- en letterkunde Nederlands (universiteit). Ik denk namelijk dat taal-en letterkunde Frans-Nederlands te moeilijk voor me zal worden. Wel ben ik heel erg in Frans geïnteresseerd, dus dat wil ik niet laten vallen. En ook zou ik voor Nederlands echt taal- en letterkunde willen volgen omdat ik ook erg in literatuur geïnteresseerd ben.
Weet iemand hier meer over? Ps: Ik woon ik België. (Ik weet niet of dit iets uitmaakt, maar toch...) |
Als je aan de VU Nederlands wilt studeren (verder weet ik het niet, hoe het aan andere universiteiten zit, maar bij de VU toevallig wel) moet je Nederlands letterkunde + Nederlands taalkunde doen (gok dat het zo heet - het zijn in ieder geval 2 losse dingen). Zo heb je ook een 'halve' studie literatuurwetenschappen waarbij je de andere helft er nog bij moet zoeken, dat kan dan bijvoorbeeld een stukje Nederlands zijn of juist de Engelse letterkunde. Misschien kun je zoiets doen maar dan met Nederlands en Frans? Ik heb nooit geambieerd een taal te doen en zeker geen twee (alleen literatuurwetenschappen leek me nog wel interessant :P) dus ik weet niet precies hoe men daar tegenaan kijkt als je twee keer een 'halve' taal wil doen, maar misschien kun je eens kijken.
Edit: oké wtf, de oude indeling van de bachelors is weg. Literatuurwetenschappen bestaat niet eens meer, het heet nu 'literatuur en samenleving'. Misschien is het hele idee van twee halve opleidingen dan ook op de schop gegaan. |
Je hebt gelijk: alles is nu verandered en je kan echt superveel doen nu, maar het is toch niet helemaal duidelijk wat je nu precies kan doen.
Echt stom... |
De lerarenopleiding Frans naast Nederlands aan de universiteit kiezen is denk ik alleen maar lastiger: je zit dan met stages die veel tijd kosten, een strakkere planning en meer verplichte aanwezigheid.
|
Hmm.. da's wel waar. Ik zal er echt goed over moeten nadenken.
|
ik wil zelf ook de lerarenopleiding Frans gaan doen.
Als ik jou was zou ik dan alleen Frans kiezen. Veel stages en ook veel werk met het leren van de taal. |
En is het niet de bedoeling 2 vakken te kiezen??
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:04. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.