![]() |
Afscheiding
Halloee
Sinds gisteren heb ik bruine afscheiding, en ik weet dat dat normaal kan zijn alleen dit keer zat er ook witte afscheiding doorheen en een enge sliert zeg maar ja ik weet het onsmakelijk maar ik weet niet hoe ik het anders moet uitleggen :facepalm: Weet iemand wat dit is ?? xx:confused: |
Die sliert is waarschijnlijk een stukje baarmoederslijmvlies. Niets geks aan, past bij het begin van je menstruatie (of een doorbraakbloeding als je nog niet in je stopweek zit)
|
Het zou candida kunnen zijn. Ik heb er regelmatig last van, belangrijk is dat je katoenen ondergoed draagt en regelmatig verwisseld. Spoel je vagina het liefst alleen schoon met warm water, niet met zeep! Elke keer dat ik zeep ging gebruiken had ik een week lang last van jeuk en veel afscheiding.
Ga naar de huisarts, hij of zij kan je een vaginale pil die het probleem verhelpt of een andere diagnose geven. Veel succes en laat weten of het al beter wordt. |
Meestal merk je bij candida vooral dat het jeukt (ik wel tenminste). Als het eenmalig is zou ik me er verder niet druk om maken. Als het lang voortduurt kun je altijd nog overwegen een keertje naar de huisarts te gaan, maar zo lang je verder geen klachten hebt lijkt het me niet nodig.
Overigens, ik weet niet of je aan de pil zit en zo ja, of je die doorslikt zonder stopweken, maar mocht dat zo zijn, dan kan het zijn dat je een klein beetje bloed verliest en je dat ziet. |
Candida levert ook nog wel andere klachten op dan alleen afscheiding (jeuk, branderig gevoel, klachten tijdens het plassen etc.), het lijkt me wat vergezocht.
Ik zou me er gewoon niet echt druk over maken, net zoals pluis zegt. Als je er echt last van krijgt of zorgen maakt kun je eventueel even de huisarts bellen. Overigens is het inderdaad beter om geen zeep te gebruiken bij het wassen van de geslachtsdelen (y) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.