Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Religiestudies (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1870011)

Shendao 25-11-2012 08:00

Religiestudies
 
Hoi,

Ik moet allereerst toegeven dat ik enkel een account heb aangemaakt om deze/dit topic te kunnen maken. Ik wist niet waar ik anders met deze vraag terecht zou kunnen dus vandaar. Als ik besluit nog even rond te blijven hangen zal ik me absoluut nog even voorstellen (hoewel ik niet weet of dit hier gebruikelijk is maar oké).

Ik wil graag religiestudies gaan doen aangezien je daar veel meer dan enkel het christendom en jodendom bestudeert (zoals bij theologie het geval is). Ik doe nu echter havo en de studies waarover ik nadenk zijn beiden universitair. Nu vroeg ik me af of iemand misschien weet wat een goede (of liever gezegd de beste) HBO-studie is om mijn propedeuse op (grammatica...?) te halen? Ik zou namelijk het liefst iets doen dat me in ieder geval een beetje kan voorbereiden op religiestudies. Ik heb zelf namelijk niet echt een heel goed idee. Ik zou wat hulp in ieder geval op prijs stellen.

Alvast bedankt,

Eirene.

Uomi 25-11-2012 08:26

Misschien kun je bij de universitaire opleidingen die je op het oog hebt vragen welke hbo-propedeuse ze accepteren en/of aanbevelen.

Lusi 25-11-2012 17:00

Panopticon (naamzoek!) deed 'Levensbeschouwelijk Werker'. Daar kwamen diverse religies aan bod..? Je kunt hem even pmen of zelf uitzoeken wat het precies is.

Panopticon 25-11-2012 20:06

Naamzoek gevonden! Dat studeerde ik vorig jaar inderdaad. Als je er meer over wilt weten mag je me altijd een pm sturen!

Shendao 25-11-2012 23:42

Bedankt voor de hulp!
@Panopticon: Die kans zal ik zeker aangrijpen als je dat niet erg vindt haha.

Panopticon 27-11-2012 10:27

Natuurlijk niet, daarom zet ik het juist op het forum.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.