![]() |
excus voor lo?:(
ik heb erge last van buikkrampen vandaag en die blijven maar komen.. mijn moeder wil niet naar de dokter want ze denkt dat ik gewoon "niet naar school wil". gelukkig is woensdag maar een halve schooldag voormij! nu heb ik wel het tweede lesuur lichamelijke opvoeding, weet iemand een geldig excus dat ik niet zal moeten meedoen, ik heb een strenge leerkracht en die zal met buikkrampen waarschijnlijk niet toegeven om mij een uurtje op de bank te laten zitten.. heb echt geen zin om te sporten met die pijn :(
|
Als je echt last van buikpijn hebt, dan ís dat je excuus. En als je zo'n last van buikpijn hebt, kun je dan niet zelfstandig naar de huisarts? Misschien heb je wél iets, zelfs al is het toevallig dat je heel erg opziet tegen school/niet naar school wilt (volgens mij kun je daar ook buikpijn van krijgen ;)).
|
zijn geen krampen om niet naar school te willen geloof me :p maarja hopelijk is het morgen over maar als het niet zo is zou ik toch liever niet mee doen snapje? als de krampen niet stoppen ga ik sowieso langs bij de dokter toch bedankt voor je reactie :)
|
Gewoon proberen je LO-leraar te overtuigen. Als je toch moet meedoen en het echt niet gaat, naar je afdelingshoofd/-coordinator gaan.
|
Citaat:
|
Ik snap dat je nu geen zin hebt om mee te doen met gym, maar ik weet dat beweging echt super goed helpt tegen menstruatiekrampen? Ik weet natuurlijk niet wat er met jou aande hand is, maar misschien helpt het juist wel...:)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:09. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.