Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   vind hij me leuk? En hoe laat ik hem merken dat ik hem leuk vind? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1870849)

WeAreOne 11-12-2012 15:41

vind hij me leuk? En hoe laat ik hem merken dat ik hem leuk vind?
 
Heei allemaal! ;)
ik heb een probleempje. Ik zit nu sinds een half jaar bij een leuke jongen in de klas. We hebben ook de meeste lessen samen. Ik kan echt met hem lachen en hebben t altijd wel gezellig. Maar hoe merk ik nou dat hij mij leuk vind en hoe laat ik hem merken dat ik hem leuk vind. Ik ben best verlegen dus er direct op aflopen en zeggen dat ik hem leuk vind zit er niet in :(

Dus als je tips hebt voor mij, zou dat heel fijn zijn.:y

x

Reverend 11-12-2012 15:54

Vraag hem of hij eens wat leuks wil doen. Of je zet je over je verlegenheid heen, daar heb je in de long run toch weinig aan.

WeAreOne 11-12-2012 16:46

bedankt! Ik ga het misschien wel proberen. maar ben super verlegen. Heeft iemand nog andere suggesties? :$

Lusi 11-12-2012 17:06

Heb je zijn nummer? Kun je whatsappen met hem? Of op facebook? En dan aansturen op na school eens wat samen gaan doen? Misschien heb je wel een smoesje met samen een project doen of een feestje ofzo.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.