![]() |
misselijkheid
hoi allemaal,
ik heb sinds een weekje iedere avond heel erge last van misselijkheid, maaar ik hoef niet te kotsen. ik heb dan meestal ook hoofdpijn. heeft iemand enig idee hoe dit komt? |
Dit zou (omdat het 's avonds is) veroorzaakt kunnen worden door moeheid. Draag je een bril/ lenzen of heb je problemen met zien? Dit kan namelijk (bij verkeerde sterkte) voor veel moeheid, hoofdpijn en zelfs misselijkheid zorgen.
|
tanden poetsen of sterke kaugom eten kan de misselijkheid wegnemen.
daarnaast als het lang aanhoud, neem contact op met je huisarts |
Wat Elin3 zegt is inderdaad waar. Als je ogen slechter worden kun je daar hoofdpijn van krijgen en inderdaad zelfs misselijk. Is er verder iets veranderd in je patroon qua doen, laten, eten, vakantie, weetikhet?
|
ik doe gewoon alles wat ik normaal ook doe... mijn ogen zijn prima ik heb geen bril of lenzen. ik heb het sinds een week en ik weeet het gewoon niet waardoor het komt ik heb wel een gebroken ruggenwervel heeft het daar mee te maken?
|
Gebruik je pijnstillers voor die gebroken wervel?
|
nee nu niet meer, ik heb ze niet meer nodig maar sinds kort doet het wel weer meer pijn..
|
Ben je recentelijk (weer) begonnen met de pil, of ben je van pil veranderd? Ik had met mijn eerste pil namelijk hoofdpijn en was ook elke dag misselijk, daar doet dit mij een beetje aan denken. Verder had ik ook last van alle andere bijwerkingen, dus was het niet zo moeilijk om dat dan aan de pil te linken, maar een vriendin van me is ook een tijd 's avonds misselijk geweest zonder die link te leggen.
Ik zou eens naar de huisarts gaan, misschien heeft die er wel een hele logische verklaring voor (of kan hij/zij die vinden). |
ik ben sinds een paar maanden aan de pil maar heb geen last gehad van de bijwerkingen...zou dat nou zoveel maanden nog kunnen? last hebben van de bijwerkingen?
|
Volgens mij kan je op elk moment last krijgen van bijwerkingen. Ik heb een tijd microgynon geslikt en eerst had ik nergens last van en op een gegeven moment was ik elke keer misselijk met overgeven en diarree aan het begin van een nieuwe strip. Slik nu al jaren Yasmin en krijg nu telkens donkere afscheiding/doorbraakbloeding in het midden van m'n strip.
Note to myself om binnenkort toch maar eens langs de huisarts te gaan want ik ben het wel een beetje zat en vind het zo'n onzinargument dat het geen zin zou hebben om te switchen. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:32. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.