Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Orgasme ja of nee? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1875392)

squirlbunny 15-03-2013 17:32

Orgasme ja of nee?
 
Ik vroeg me af hoe een orgasme zou voelen, dus ik begon een beetje te proberen (nouja je weet wel!). Op een gegeven moment lukte het om een soort tintelend gevoel op te bouwen tot een hoogtepunt, en daarna begon ik een beetje te schokken. Daarna was het hele gevoel weer weg en voelde ik me heel relaxt. Dit gevoel was eigenlijk alleen bij mijn vagina en omstreken.. ahum.. Niet echt door mijn hele lichaam. Toen ik verder probeerde te gaan, was mijn clitoris echt overgevoelig en te pijnlijk om nog door te gaan. Na een paar minuten was dat weer weggetrokken en kon het wel weer:) Maarrr ik vroeg me af, was dit nou een orgasme? Kan iemand hier alsjeblieft een antwoord op geven?

DaichiDechu 15-03-2013 18:08

waarschijnlijk wel, maar eigenlijk zou je het zelf dan wel weten.

Guarnere 15-03-2013 19:07

Ja, gewoon ja. Niks meer niks minder. JA!

hadounm 16-03-2013 00:14

:lisa:

mr beats 16-03-2013 12:49

hoi squirlbunny
dit was inderdaad een orgasme ;)
maar je hebt meerdere soorten orgasme's de een is dat je egt alleen bij je vagina en omstreken voelt en de andere is dat je het door je hele lichaam voelt een full body orgasme ;) hiervoor moet je egt geheel ontspannen zijn

Vowel 16-03-2013 13:36

Ik heb nog nooit een orgasme gehad dat niet door mijn hele lichaam ging. Kan me niet voorstellen dat er vrouwen zijn die klaarkomen en dat niet overal voelen. :o

_wiet 16-03-2013 14:11

nee dat was geen orgasme, je werd gewoon overgenomen door een alien :P

Denise_kaas 16-03-2013 16:38

Was waarschijnlijk wel een orgasme. Gewoon blijven proberen. Misschien als je wat meer opgewonden bent en je wat meer probeert dat het vanzelf komt dat je het door je hele lichaam voelt. De ene keer zul je het heftiger voelen dan de andere keer. Dus lekker blijven proberen en ontdekken wat je fijn vindt dan komt het vanzelf!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.