Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eindexamens 2013 (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=163)
-   -   [HAVO] Samengevat boekjes te veel nieuwe stof? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1877711)

sheisty 03-05-2013 17:58

Samengevat boekjes te veel nieuwe stof?
 
Een weekje geleden besloot ik om samengevat boekjes aan te schaffen voor m'n havo examen, alleen heb ik heel veel stof niet gehad die in dat boekje staat. Hebben jullie dit ook? Bijv. in het samengevat wis a boekje staat theorie over enkellogaritmisch grafiekenpapier? wth? Moeten we dit nou echt kennen voor de CE? Ook in 't economie boek staat heel veel nieuwe dingen.

Nonny 03-05-2013 18:40

Heb je geen logaritmische grafieken gehad op school, weet je zeker dat dat niet ergens in je boek staat? Ik hebd at soms wel eens, dat ik denk euuhm hebben we dit gehad maar das dan vooral bij wat kleinere dingetjes onder één onderwerp en niet hele onderwerpen die ik niet herken zegmaar..
Succes (Y)

Uomi 03-05-2013 18:58

Let op dat sommige onderwerpen in samengevat ook alleen maar voor het SE zijn, en dus niet voor het CE. Al zou de stof je dan ook best bekend voor mogen komen.

Nonny 04-05-2013 07:40

Klopt, maar kun je er dan ook vanuit gaan dat je die kennis helemaal niet hoeft te beheersen? Bijv. bij bio hoeft voortplanting en ontwikkeling niet, terwijl daar ook een deel van terug komt in erfelijkheid..

Silvano08 05-05-2013 00:56

Bij mij staat in het samengevatboekje van biologie (VWO) dat de stof van sommige hoofdstukken bestempeld voor de SE is, máár ook als voorkennis voor andere onderwerpen op het examen nodig is (aangegeven met een dubbele asterix **). Dus die onderwerpen leer ik er wel bij.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.