Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eindexamens 2013 (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=163)
-   -   [ALG] Geschiedenis leren (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1877951)

LauraJansen 08-05-2013 22:25

Geschiedenis leren
 
Ik heb een vraag aan oud-examenleerlingen; zijn er onder jullie mensen die geschiedenis CE hebben geleerd door de filmpjes van Jort geschiedenis? Ik heb al zijn filmpjes gekeken en daar veel aantekeningen van gemaakt. Nu vroeg ik me af of dat niet te basic is. Dus zijn er mensen die dit ook vorig jaar hebben gedaan en mij dit aanraden/afraden?

ALVAST BEDANKT

Allahakbar 09-05-2013 14:40

Ik ben geen oud-examenleerling, maar goed. Ik zelf gebruik zijn filmpjes al een tijdje en ik moet zeggen dat het wel helpt. Nou is geschiedenis wel een van mijn beste vakken, maar de stof in het examenkatern vind ik soms onoverzichtelijk. Zijn filmpjes gebruik ik dan als een soort samenvatting. Sommige begrippen die ik moeilijk vind/niet kan onthouden, worden nog eens uitgelegd.
Slecht is het dus zeker niet!

LauraJansen 10-05-2013 20:26

HOI. Een andere vraag: zijn er ex-examenkandidaten die enkele en alleen uit de examenbundel hebben geleerd? Ik heb er een aangeschaft en er zitten veel oefenopgave, examenopgave en een samenvatting in. Alleen is de samenvatting niet heel uitgebreid.

LauraJansen 10-05-2013 20:27

SORRY voor al deze vragen maar bij wie moet ik anders terecht lol.

Remcom00 14-05-2013 14:41

Citaat:

LauraJansen schreef: (Bericht 33136203)
HOI. Een andere vraag: zijn er ex-examenkandidaten die enkele en alleen uit de examenbundel hebben geleerd? Ik heb er een aangeschaft en er zitten veel oefenopgave, examenopgave en een samenvatting in. Alleen is de samenvatting niet heel uitgebreid.

Je kunt ook het boekje 'samengevat' kopen, daar staat een samenvatting van alles stof in ;).
Voor vakken waar je veel voor moet leren, zoals geschiedenis, schrijf ik meestal een samenvatting.
Dat werkt bij mij altijd wel goed.

Yne 14-05-2013 16:23

De boekjes zijn dun, in twee dagen heb je ze allebei uit (ik lees niet heel snel hoor, dus het kan vast nog sneller) + kun je de samenvattingen, begrippen en relevante personen doornemen. De filmpjes van Joost heb ik zelf allemaal maar een keer bekeken voor de SE-toetsen.
Bij mijn havo-examen heb ik alleen de boekjes vluchtig doorgenomen. Ik heb zelf niet zo heel veel moeite met geschiedenis dus voor mij is het boekje doornemen en een beetje jaartallen stampen voldoende, maar als je er niet zo goed in bent zullen de filmpjes sowieso veel helpen denk ik.

Anne1996 15-05-2013 12:43

Hoi laura, ik doe ook eidexamen geschiedenis en ik schrijf altijd de jaartallen en de gebeurtenissen op zodat ik een overzichtje heb, misschien iets voor jou?? Groetjes anne


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.