![]() |
Vraagje over auditie
Hallo mensen,
ik heb vrijdag een auditie als zanger maar ik weet nog niet alles zeker? Wat zou slim zijn om te dragen? Hoe kan ik zingen maar er niet bij staan als een zoutzak? Groetjes, Max |
Waar heb je auditie? Dat bepaald grotendeels wat je aandoet. Als het om een opleiding gaat kan je je gewoon serieus kleden, gaat het om een bandje; kies acceptabele relaxte kleding, is hun muziek wat ruiger, pas je daar een beetje aan aan (blijf wel jezelf, maar pak dan iets stoerdere kleding uit je kast).
Wat dacht je van rechtop staan? Benen ietsjes wijd zodat je stevig staat (schouderbreedte) en verder gewoon een energieke houding aannemen. |
ik heb auditie bij het Albeda college voor een mbo opleiding tot muzikant/producer.
Ik ben van plan A team te zingen van Ed Sheeran |
Ik zou zeggen; beetje nette spijkerbroek en een blouse/ overhemd. Niet super netjes, maar toch wel netjes genoeg. En je kunt er goed genoeg in bewegen, ook belangrijk.
Succes met je auditie! |
Bedankt voor de tips :)
Dank je wel :) |
Ik heb persoonlijk geen ervaring met audities, maar misschien heb je nog iets aan de tips in dit topic.
|
Zorg ervoor dat je weet waar je liedje over gaat! Anders sta je enorm voor lul als je met een brede lach een zielig liedje staat te zingen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:54. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.