![]() |
alcohol
mijn ouders vinden het niet goed als ik ga drinken op mijn 16de ze denken dat mijn hersen dan nog niet goed uit gegroeit zijn
what to do? |
Als je graag wilt drinken gewoon doen. Komen ze waarschijnlijk niet achter. (y)
|
Of gewoon drinken of gewoon niet drinken.
|
Op je 16e mag je volgens de wet alcohol kopen en drinken. Dat je ouders je dit thuis verbieden kun je weinig tegen doen want je leeft nou eenmaal in hun huis dus heb je je ook aan hun regels te houden, maar in de kroeg of in de discotheek moet je gewoon lekker een biertje drinken, daar kunnen je ouders het je niet meer verbieden.
Ik neem aan dat je zelf ook wel snapt dat alcohol niet gezond is. |
bedankt voor de tips iedereen
|
Jouw ouders zijn bang voor de gevolgen en dat is goed. Lijkt misschien niet zo, maar is een stuk beter dan ouders die jou zouden laten klem zuipen. Dat je het eens probeert dat is gewoon normaal, maar als je respect heb voor je ouders maak je er geen gewoonte van alcohol te drinken.
|
bedankt voor allen goede tips bedankt voor jullie hulp forumbaas je kan deze forum verwijderen als dsr kan
|
We verwijderen in principe geen topics omdat ze nuttig kunnen zijn voor andere leden in de toekomst.
|
hooo wist ik niet
|
Haal gwn flugel of toppertje of zulke miniflesjes, doe ik ook.
Erg makkelijk te verstoppen . En ik neem aan dat je ook nog vrienden hebt waar je natuurlijk ook nog kan gaan drinken. En dan natuurlijk nog de atlijd wijze tip : ga met je ouders praten |
Het is ook zo dat op je 16e je hersens nog niet zijn uitgegroeid.
|
En daar is de moraalridder!
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:36. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.