![]() |
Diploma
Hallo iedereen,
ik heb een probleem. ik zit in me laatste jaar van MBO niv 4 directiesecretaresse en hoorde nu eigenlijk mijn diploma te krijgen. maar ik ben gezakt op 1 onderdeel van duits! ik moest 3 van de 5 onderdelen halen en heb er maar 2 gehaald. ik heb het al een keer herkanst en daarna nog een keer mbv derde aanvraag. nu moet ik een brief schrijven naar de examencommissie en vragen of ik betaald kan herkansen, want ik wil natuurlijk slagen. nu wil ik in deze brief vermelden dat ik (en andere klasgenoten) al eerder klacht hebben gediend over mijn duitse leraar, maar hier is er verder niks mee gedaan. ik heb heel vaak discussies in de les gehad met mijn duitse leraar, over dat hij geen les geeft en dat ik me wil voorbereiden op de examens. maar hij vertikte gewoon om ons oefenmateriaal te geven. maargoed, kunnen jullie mij helpen met het schrijven van deze brief? ik heb echt geen idee hoe ik een goede brief moet schrijven.. Ik hoop echt dat jullie mij kunnen helpen. Groetjes |
Grapje zeker? Ik mag toch wel verwachten dat je als gediplomeerd directiesecretaresse een dergelijke brief mag schrijven. Zo niet, dan is het terecht dat je je diploma niet haalt.
|
Even serieus: in feite hoor je een klachtenbrief al op de middelbare school te leren schrijven.. wat heb je gedaan de afgelopen 4 jaar?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:52. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.