![]() |
Ramen meer verhullen
Hoi! Ik kom komend schooljaar in een heel nieuwe campus terecht om te wonen. Nu heb ik een kamer die aan het balkon grenst. Er is geen deur naar het balkon toe, die is enkel in de keuken.
Nou vind ik dat niet zo erg maar ben ik wel bang dat als er wat mensen op het balkon zijn, ik me heel erg bekeken ga voelen door die twee lange grote ramen (zie https://giesberswijchen.nl/sites/def...g/img_0347.jpg). Natuurlijk ga ik niet de hele dag met grote gordijnen dichtzitten maar luxaflex vind ik zo ontzettend lelijk. Heeft iemand nog leuke ideeën? *O* |
Je hebt bij de meeste bouwmarkten van die folie die je makkelijk op je ramen kunt plakken (en niet geheel onbelangrijk: ook weer makkelijk kunt verwijderen) in allerlei patronen. Niet doorzichtig, semi doorzichtig, kleuren, etc. je kunt het zelf op maat snijden, dus je kunt zelf bepalen hoe je het er op plakt (volledig, deels, in stroken, etc.).
|
Vitrage? Gewoon van die lange witte halfdoorzichtige gordijnen.
|
Het lastige aan vitrage en luxaflex oid vind altijd ik dat je daar ook een constructie bij moet kopen én ophangen.
|
Gewoon zo'n douchestang kopen die je kan klemmen. Vitrage is toch niet zwaar.
|
Die stickers vind ik lelijk, maar die doorzichtige gordijnen lijken me wel wat. Top! Bedankt voor de tips. Gordijnrails zijn al inbegrepen, maar hier wil ik graag grote zware gordijnen aan hangen aangezien ik niet kan slapen als het te licht is buiten.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:31. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.