![]() |
Geen diploma, wat nu??!
Hallo allemaal,
Ik ben 19 jaar en heb voor de 3e keer mijn vmbo-diploma niet kunnen halen. Geen reacties waarom of dat dat stom is want dat weet ik zelf ook. Veel zin heeft het niet om het nogmaals te proberen en het mag ook niet. Daarom moet ik verder, maar hoe? Ik heb geen diploma en ben al bijna 20 jaar dus toegelaten op het MBO word ik niet. Niveau 1 vind ik te laag. Op internet heb ik gezien dat ze bij Scheidegger leuke opleidingen bieden aanbieden zonder dat er een vooropleiding wordt vereist. Zijn er misschien mensen met ervaring bij Scheidegger (of Loi??)? Zo ja, kan je er uitgebreid over vertellen? Alvast vriendelijk bedankt! |
Waarom n1 te laag? Als je dan toch door kan stromen naar n2 of n3?
LOI kun je doen, maar dat zijn thuisstudies toch? De vraag is of je die discpline op kan brengen om alles thuis te doen.. |
Ik zou gewoon op niveau 1 beginnen, volgens mij is dat in een jaar te halen. En dan inderdaad doorstromen zoals Nonny al zegt. Waarom zou dat te laag zijn?
|
Kun je anders niet eens kijken wat de mogelijkheden zijn met vavo?
|
Volgens mij kan je ook een toets maken om HBO te doen... Of is dat pas vanaf je 21e?
Je zou het even na kunnen kijken. Groetjes, Caspar |
Citaat:
|
Vrees dat het toch mbo niveau 1 word en daarna doorstromen. LOI of Scheidegger is behoorlijk prijzig. Anders neem je even contact op met een aantal mbo-scholen bij je in de buurt. Dan vraag je wat de mogelijkheden zijn. Als je de juiste motivatie hebt willen ze je misschien wel toelaten tot een hoger niveau...?
|
Als je 3x achter elkaar niet geslaagd bent voor VMBO dan is niveau 1 allesbehalve te laag voor je.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Je kunt een opleiding doen op niveau 1.
En daarna kun je doorstromen naar niveau 2/3 |
Er is een reden dat niveau 1 de enige overgebleven keuze is die je kunt nemen. Als je VMBO-diploma halen al niet lukt, kun je een succesvolle MBO-carriére op een hoger niveau ook wel vergeten. Dus niet zo mauwen en gewoon doen wat je te wachten staat.
|
Hoezo is niveau 1 te laag ? Het is jouw niveau ! Je hebt niet veel keuzes meer over dus ik zou maar gewoon bij niveau 1 beginnen en je opwerken naar niveau 2 of 3.
|
Kun je niet deeltijd een VAVO-opleiding volgen?
|
Niveau 1 is jouw niveau, aangezien je de andere niveaus niet aan kan. Ik zou dat maar eerst proberen, misschien is dat ook nog te hoog gegrepen?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:31. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.