![]() |
Duizelig en blauwe plekken
Heey ik ben een meisje van 13 jaar en ben erg vaak duizelig maar ik heb nu ook in een keer overal blauwe plekken en ik weet niet hoe ik daaraan kom, het kan zijn dat ik die van de kermis heb maar mijn knieën heb ik echt niet gestoten ofzo. Ik ben meestal duizelig dat alles om me heen draait en ik voel me heel erg vaak licht in mijn hoofd, soms val ik bijna flauw. Ik weet echt niet wat het is ofzo en ik heb geen bloedarmoede want daar heeft huisarts me voor onderzocht want ik voel me al erg lang heel duizelig maar die blauwe plekken zijn nieuw.
|
Ga naar je huisarts
|
Duizeligheid, vermoeidheid in combinatie met zomaar blauwe plekken krijgen is een teken om maandag onmiddellijk terug te gaan naar de huisarts. Laat het vandaag nog zien aan je ouders en zorg dat er naar gekeken worden.
|
Ooit de film achtste groepers huilen niet gezien?? Precies zelfde symptomen. Ik heb het ook maar bij mij is het dus wel bloedarmoede. Ik zeg ook zo snel mogelijk naar de dokter.
Xx |
Het kan bloedarmoede zijn of wat @Iloveme123 als eerste zei.
Ik had dat laatst ook dat ik dacht; HOE kom ik nou weer aan die blauwe plekken? Gelukkig zijn ze nu weer weg dus een zorg minder ;-) |
Het lijkt me beter om gelijk naar je huisarts te gaan.
Want dit lijkt me niet goed, beter dat ze er sneller bij zijn dan later! |
Blauwe plekken + duizeligheid hoeft helemaal geen kanker te zijn, daar zijn wel meer ziektes op te vinden, dus daar moet je je geen zorgen om maken.
Wel is het goed om je even te latem checken bij de huisarts |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.