![]() |
Kans op zwangerschap?
Ik heb gister met mijn vriendin geprobeert te vrijen, maar ze was niet nat genoeg en ook best nauw. Ik ben er echt maar een heel klein stukje ingeweest (2 cm?) en ik ben niet klaargekomen. Het was 2 dagen na haar menstruatie. Ze kan toch niet zwanger zijn???:lisa:
PS: hoe kan ik ervoor zorgen dat het de volgende keer wel lukt? |
Volgende keer sowieso veilig vrijen! Het is inderdaad heel onwaarschijnlijk dat dat ze hier zwanger van wordt, maar een SOA overdragen kan wel op deze manier.
Als je vriendin niet nat genoeg was had je misschien wat meer voorspel kunnen doen? Zoenen, strelen? Zorg dat ze zich op haar gemak voelt, dan gaat het ook gemakkelijker. |
Citaat:
|
Seks is meer dan alleen neuken, hè? Dus als het even niet lukt hoeft het niet meteen afgelopen te zijn. Jullie hebben ook handen, mondjes, en de rest van je lichaam.
|
Citaat:
Als je echter niet wil dat ze zwanger wordt, kun je beter een condoom gebruiken. |
zwangerschapsvragen horen op lichaam en gezondheid.
|
Van voorvocht kun je ook zwanger raken, dus er is wel een (kleine) kans op zwangerschap. Het is onwaarschijnlijk, maar 'voor het zingen de kerk uit' is geen betrouwbare vorm van anticonceptie.
En als jullie vinden dat jullie klaar zijn voor seks, moet je ook (beiden!) de verantwoordelijkheid dragen voor goede anticonceptie. Gebruik de volgende keer condooms, en ga met je vriendin in gesprek of het een bijvoorbeeld idee is om de pil te gaan gebruiken. Het is verstandig twee betrouwbare vormen van anticonceptie te gebruiken zodat je de kans minimaliseert dat ze toch zwanger wordt als eentje onverhoopt faalt. |
En wat betreft het 'niet lukken', alle begin is even lastig. Doe rustig aan, niet te gehaast, neem de tijd om er achter te komen wat voor jullie werkt. Als je vriendin niet nat genoeg is, gebruik dan glijmiddel (die kun je dan tegelijkertijd met de condooms kopen).
|
Zwangerschapskans < 1% aangenomen dat wat je zegt, waar is.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.