Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   stopzetten webhosting (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1883345)

Droomvlucht 22-09-2013 12:12

stopzetten webhosting
 
Ik heb in januari 2012 een overeenkomst gesloten met een bedrijf dat in webhosting doet. Ontzettend stom van me, dat het bedrijf van een bekende van me is, maargoed, daar heb ik gelijk van geleerd.

Nu wil ik de overeenkomst beëindigen en krijg ik ineens allemaal nieuwe voorwaarden voor mijn kiezen. Eerst kreeg ik per mail een verklaring die ik moest ondertekenen, waar onder andere instond dat ik akkoord zou moeten gaan met het doorlopen van het contract tot maart 2014 en dat niet iemand de domeinnaam mag overkopen blabla. Ik heb teruggestuurd dat ik akkoord ben gegaan met de voorwaarden destijds en dat ik hierover in hun huidige voorwaarden ook niets zie staan.

Vervolgen ben ik eens door de wet van Dam gaan bladeren en zag ik dat ik gewoon een opzegtermijn van een maand hoor te hebben, want de overeenkomst is in januari stilzwijgend verlengd.

Beginnen ze nu weer dat ik wel nog een jaar hosting moet betalen. Ze zijn ook even vergeten dat toen ik de overeenkomst sloot zij verzuimd hadden een kvk nr aan te vragen en me sowieso een belachelijk hoog bedrag voor de website hebben laten betalen.

Het ligt toch niet aan mij dat ik het idee heb dat zij zich nu niet aan de regels houden, of ben ik nou gek?

Pluis 22-09-2013 13:39

Als je een contract wil opzeggen moet je natuurlijk geen nieuwe voorwaarden gaan tekenen, dat is gewoon debiel. Het leest alsof je dat niet hebt gedaan, dus dat is prima.
Stuur gewoon een (aangetekende) brief dat je het contract per volgende maand opzegt en that's it. je zou de wet van dam nog kunnen noemen in je brief als reden dat je niet nog voor een heel jaar wil betalen. Je betaalt dus alleen tot datum waarop je het contract laat eindigen (over een maand dus).
Verder kunnen ze vrolijk de boom in.

rprijk 14-11-2013 22:39

Als je hosting al prive persoon hebt afgesloten, dan mogen ze niet stilzwijgend verlengen... Helaas ligt dat zakelijk anders... Dan mogen ze van ineens van alles....
De domeinnaam is van jou... daar mogen ze niks over zeggen... Anders kun je bij SIDN klagen...
Helaas heb je ook hosters die je domeinnaam gaan gijzelen e.d.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.