Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Drugs & Alcohol (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   secondelijm (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1883355)

tomska 22-09-2013 16:22

secondelijm
 
hey ik was bezig met secondelijm en ik druppelde perongeluk wat op een doekje en kreeg die gassen echt vol binnen.. daarna was ik ffkes helemaal van de wereld..

iemand die hier ervaring mee heeft en het miss wel eens voor de lol doet?

TCO 22-09-2013 16:27

Geen gewoonte van maken.

Citaat:

Wikipedia schreef:
Er zijn verschillende effecten op lange termijn waar te nemen. Orgaanbeschadigingen zijn gesignaleerd, met name bij het hart en de lever. Snuivers die de watten gebruiken krijgen bovendien microscopisch kleine vezels binnen wat kan leiden tot longbeschadiging of een haarbal in de maag.

Bij sommige gebruikers die langer snuiven is plotseling hartfalen gesignaleerd, ook bij "normale" doses. Dit zou te maken kunnen hebben met een overgevoeligheid voor adrenaline die gebruikers kunnen ontwikkelen. Een adrenalinestoot ten gevolge van bijvoorbeeld een enge hallucinatie tijdens het snuiven kan hierdoor fataal zijn.



Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.