Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   DRINGEND ADVIES NODIG (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1883765)

lazerboy15 04-10-2013 01:10

DRINGEND ADVIES NODIG
 
Ik zal me ff voorstellen ik ben lazerboy15 ben 16jaar en al twee jaar vrijgezel.

Mijn beste vriendin kreeg een vriend en van die vriend mocht ik haar niet zien het contact is ongeveer een jaar verbroken geweest laterna na veelnpraten hebben we het contact weer kunnen oppakken. Intussen ben ik bevriend geraakt met haar vriend nu vorige week zijn ze in een ruzie gekomen en is het uit gegaan na een relatie van 1, 5jaar voor hun. Ik speelde de psycholoog ze mochten hun verhalen vertellen gaf hun advies maar nu begint mijn beste vriendin dat ze gevoelens heeft voor mij en om eerlijk te zijn ik ook voor haar maar vind het te snel ik ben ook bang voor de reactie van haar ex vriend (ondertussen ook mijn vriend) die nogal veel vrienden heeft.. maar door hem is het contact toen verbroken geweest omdat hij het niet vertrouwde als ik nu toegeef van mijn gevoelens denkt hij dat dat altijd zo is geweest.. wat zouden jullie doen??!

hookee 04-10-2013 07:40

Nou ja, dat was dan eigenlijk ook zo, wat jou betreft.
Ik denk dat jouw/zijn vriendin nog meer met dit dilemma zit, praat eens met haar hoe je daar het beste mee om kan gaan, misschien is het het beste het nog even onder de pet houden.
Sowieso is/was het niet slim je als relatietherapist op te stellen als je niet neutraal kan zijn, maar da's voor de volgende keer. Aan de andere kant kan je vriend wel veel vrienden hebben, maar JIJ was zijn vertrouwenspersoon. Ik dus mag aannemen dat jullie relatie zó goed is dat je dit ook met hem kan bespreken.

lazerboy15 04-10-2013 10:24

Ja maar zo goed is mijn relatje met hem ook weer niet... maar zoiezo bedankt voor de vele informatie!

koningcarl 04-10-2013 12:55

In het andere topic ga je nog weg met 'jouw' vriendin. Duidt het voortaan aan met een vriendin, niet mijn vriendin, aangezien dat laatste wijst op een liefdesrelatie. Dankjewel.

Lusi 04-10-2013 13:11

Alsjeblieft.

arPos 07-10-2013 03:48

vraag: is ze een robbertje vechten waard...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.