Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Games (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Battlefield 4 (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1884578)

Tim1997 29-10-2013 07:22

Battlefield 4
 
Hey mensen,
Zoals jullie weten is donderdag voor ons de bf4 release, geef hier je mening over t spel, vooral als je zoals ik de beta hebt gespeeld.
Mijn mening: t is een geqeldig spel, de nieuw engine in combinate met levolution is geweldig. Heb m neteen al gepreordered.Wat vinden jullie ervan?

Groetjes Tim

koningcarl 29-10-2013 13:43

Ik vond (de beta i.i.g.) hem nou niet heel anders dan BF3 eigenlijk. En de nieuwe engine is nou ook niet echt super. Had ongeveer de zelfde framerate op high als ik met BF3 had.

Reverend 29-10-2013 16:06

Ik ben teleurgesteld in levolution en de destruction in het algemeen. Het is een beetje ergerlijk dat ze in BC2 de destruction veel beter hebben gedaan en dat ze dat na BF3 niet verbeterd hebben.

Voor de rest is het hetzelfde als BF3. Gewoon lekker knallen maar dan met wat nieuwe maps en wapens. Cashcow maar niet slecht.

Carn 29-10-2013 22:02

Citaat:

koningcarl schreef: (Bericht 33336294)
En de nieuwe engine is nou ook niet echt super. Had ongeveer de zelfde framerate op high als ik met BF3 had.

Wat is er dan niet super aan? Nieuwe features maar wel behoud van framerate, best netjes lijkt me.

Mutant_oud 30-10-2013 18:29

Ik had geen 64-bit. En ik weet niet of ik nog zo gek ben om hem meteen te halen ondanks aandringen van de clan (BF2 doorstart, ik ben nog steeds lid omdat ik gewoon deel van de geschiedenis ben :D), ook al kijk ik er heel erg naar uit. Druk met zoveel zaken.

Pimzsky 03-11-2013 19:09

Heb hem gepreordered maar nog steeds niet binnen -.- Heb de open beta niet gespeeld om het effect van de echte game hopelijk een stukje beter over te laten komen. Van de beelden die ik heb gezien ziet het er goed uit en zoals de meeste zeggen, niet een hoop verschil met BF3, een aantal nieuwe features en naar mijn mening levolution V.2.
Maar aangezien ik +150 uren in BF3 heb gestoken boeit me dat eigenlijk vrij weinig.. dat worden genoeg avondjes knallen!

TheHunter 04-11-2013 22:46

Ziet er grafisch niet erg vernieuwend uit maar lijkt me een prima opvolger van BF3. Waar ik me wel aan erger is al dat gespray in die gameplay trailertjes.

Mutant_oud 08-11-2013 14:54

Na een gezellige lulavond met de clan op TS, heb ik hem nu toch maar aangeschaft :D


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.