Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Muziek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Piano examen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1888497)

Moncpier 25-02-2014 14:54

Piano examen
 
Hoi allemaal,

Ik zit nu een paar maanden op piano les en mijn uiteindelijke doel is om een piano examen af te leggen. Nu leer ik hoe je accoorden op de piano moet spelen zoals Am, C etc.. heb ik dat uberhaupt wel nodig voor het examen?

Alvast bedankt

bloodyb 25-02-2014 15:59

Are you kidding?

Reverend 25-02-2014 16:23

Vraag het aan je leraar?

IGiveYouAdvice 26-02-2014 18:40

Uhmm, voor het examen moet je gewoon wat stukken spelen en dan kijken ze naar je presentatie, hoe je het speelt, of je het uberhaupt kan spelen etc, en akkoorden kennen is gewoon basis. Die akkoorden heb je juist nodig om een aantal stukken te kunnen instuderen en om beter te worden. (Aangezien je pas een paar maanden bezig bent heb je als het goed is nog meer dan een jaar de tijd).
Succes!

Etmakas 27-02-2014 02:15

Is je doel 'examen afleggen' of is je doel 'piano leren spelen'?

Natuurlijk moet je die akkoorden kennen, licht. En met zo'n instelling van 'ik wil niks meer leren dan per se nodig' kom je er natuurlijk nooit. Aartsluie mensen zijn meestal niet zo succesvol.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.