![]() |
anaal neuken
Wie van de meisjes vindt anaal geneukt worden ook lekker? En in welk standje dan?
|
Het is nooit echt lekker. meestal geniet voral de man ervan.
|
Het is niet waar dat het voor de vrouw nooit echt lekker is, er zijn zelfs vrouwen die ervan kunnen klaarkomen.
|
Ik zeg ook meestal alleen manne! er zijn sommige vrouwrn die t fijn vinden. Heel veel vrouwen vinden t ook eng!
|
Citaat:
|
Ik kan er wel van genieten hoor. lekker op mijn knietjes.. Niet altijd even zin in, dat wel. Ik moet heeeel erg geil zijn, dan wel:)
|
Citaat:
|
Heey,
Ik vind het persoonlijk niks aan, pijnlijk en rot. Daarna heb ik 2 dagen problemen met het poepen en is me hele stoelgang van streek. Ik kan het ook niet hebben de penis was namelijk erg groot toen. Het is trouwens niet mogelijk voor een vrouw om hier echt van klaar te komen zonder vaginale of clitorale stimulatie. Voor mannen wel omdat hun prostaat gestimuleerd kan worden via de anus. Groetjes |
Citaat:
|
Ik heb bijna alleen maar meiden ontmoet die van anaal hielden of die t heel graag wilden proberen. Maar het kan dat dat ook komt omdat ik er altijd heel open naar vraag :-)
Als je t niet gewend bent is t beter eerst een paar keer te oefenen met bv een vibro, zeker als hij erg groot is....dat past nooit meteen. Maar als je eraan gewend bent gaat t zeker zonder pijn of vervelende gevoelens en kan ook de allerlangste pik er helemaal in terwijl die voor een poesje vaak gewoon te lang is. Sommige meiden komen er wel van klaar, gewoon omdat t heel intens kan aanvoelen. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:45. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.