![]() |
Uitgeput
Hey, ik heb bij mijn geboorte een achterstand opgelopen met dingen zoals fietsen en zwemmen. Ik kon pas zwemmen toen ik 10 was enzovoort. Ik zit nu al heel lang met het probleem dat als ik ook maar even fiets, ik uitgeput raakt. Ik ben ook al naar een therapeut geweest vroeger maar dat hielp ook niet. Ook werk ik al een jaar aan mijn conditie en daar kom ik ook niet mee vooruit.
Ik kan nu nooit met vriendinnen eens ergens heen dus dit nekt mij erg. Hebben jullie misschien tips ? Ik ga morgen ook met wat vriendinnen zwemmen maar nu moet ik weer bij iemand achterop en hier baal ik gewoon van. Groetjes Rosa |
Heb je al eens heel voorzichtig geprobeerd conditie op te bouwen met behulp van fysiofitness? Dat is eigenlijk sporten onder begeleiding van een fysiotherapeut.
|
Is een elektrische fiets niet iets voor jou? De modellen zijn absoluut niet meer allemaal bejaard (je hebt zelfs hippe omafietsen met zo'n mand voorop) en dan is het fietsen misschien minder vermoeiend.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.