Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Een appartement/huisje huren rondom Schiphol (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1892042)

Apple1996 19-06-2014 16:59

Een appartement/huisje huren rondom Schiphol
 
Hoi!

Omdat ik studie volg die gericht is op luchtvaart (steward) wil ik over ongeveer 1,5 jaar dicht bij schiphol gaan wonen.

Ik woon nu zelf in Overijssel, maar mijn vraag is waar moet ik mij inschrijven om punten te sparen voor een huurwoning? Bij onze gemeente heb je namelijk de ''woningbouw'' waar je punten moet sparen om in aanmerking te komen voor een woning.

Hopelijk kan iemand mij wat meer info hierover geven!:)


Groetjes Apple

Erturkoetjelief 20-06-2014 06:49

Ja. Wat vind jij "dicht bij schiphol"? volgens mij zijn wachttijden voor sociale woningbouw achterlijk lang in de regio Amsterdam. Ik zou zelf meteen particulier gaan zoeken.

Apple1996 20-06-2014 12:47

Citaat:

Erturkoetjelief schreef: (Bericht 33604798)
Ja. Wat vind jij "dicht bij schiphol"? volgens mij zijn wachttijden voor sociale woningbouw achterlijk lang in de regio Amsterdam. Ik zou zelf meteen particulier gaan zoeken.

Ik zat zelf te denken aan Haarlem, hoofddorp, Weesp. Daar omheen een beetje,


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.